Zářijové FotoVideo - 16 stran navíc! Ono je to vlastně logické, že? Chtěli jsme vám toho, současně s návratem z vašich dovolených, nabídnout více a ta

Hned na následujících stranách si vám dovolujeme nabídnout špičku toho, co současný evropský trh nabízí, tedy nejlepší fotografické výrobky oceněné EISA AWARDS 2012 - 2013. Budete mít jistě z čeho vybírat, vždyť vánoce a nákupy dárků jsou nedaleko....

Víte kdo je nejlepším evropským fotografem roku 2012? Kdo zvítězil v exkluzivní soutěži EISA PHOTO MAESTRO 2012? Odpovědi a hlavně nádherné fotografie tří nejlepších fotografů najdete také v tomto vydání! Víte, která fotografická soutěž je u nás největší, nejnavštěvovanější a nejbohatší? Věříme, že se opět a určitě zúčastníte již třináctého, jubilejního ročníku nejvšestrannější a celoroční soutěže Fotograf roku 2013. Její nová témata předem a na celý ročník najdete exkluzivně jenom v zářijovém vydání časopisu FotoVideo.  

Jste obdivovateli ženské krásy? Určitě nejen vás zaujmou nádherné a emociální akty Jiřího Steinbacha a zajímavá prezentace fotografií Jana Šroubka! Je toho opravdu ještě moc, co materiály, fotografiemi a rubrikami nabité, zářijové FotoVideo nabízí. Nechte se překvapit a nenechte si ho ujít. Poslední, srpnové FotoVideo bylo prakticky vyprodáno.  Skočte si proto do nejbližší velké trafiky, snad tam toto zářijové vydání ještě dostanete. A pokud ne, žádný problém! Předplaťte si ho!

A jedna žhavá novinka! Můžete nás mít i v elektronické podobě. Elektronickou aplikaci celého časopisu FotoVideo, určenou pro váš iPAD, iPHONE, PC či chytrý telefon najdete na www.publero.com Krásné, i když pomalu podzimní fotografování a duchaplné zážitky vám přeje redakce časopisu FotoVideo a webu www.ifotovideo.cz.

Najdete nás samozřejmě každý den i na FACEBOOKU a jednou týdně v Elektronických novinách!   

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign