Zapf Creation Show na veletrhu PRODÍTĚ

V rámci Zapf Creation Show Vám představíme panenky - miminka oblíbených značek BABY born®, CHOU CHOU, Baby Annabell® včetně příslušenství k nim. Připravena bude také atraktivní výstavka oblíbených barevných panenek Lalaloopsy s očima ve tvaru knoflíků. Těšit se můžete i na panenky pro větší holčičky Bratz, Moxie Girlz a čarodějky Bratzillaz, které budou provázet nedělní Čarodějádu. Na nedělní Čarodějádu nezapomeňte přijít v čarodějnické masce - budou se vyhlašovat nejkrásnější čarodějnické masky! Nejzajímavější masky vyhrají některou z panenek Bratzillaz!

  Od pátku do neděle bude pro děti připravena „Autopůjčovna" pro nejmenší, kde si děti budou moci zajezdit v krásném autíčku Little Tikes Cozy Coupe. Hned vedle autopůjčovny si budete moci vyzkoušet velké produkty na zahradu známé značky Little Tikes - domeček pro nejmenší, skluzavku a kuchyňku.

V sobotu 9.3. se děti mohou těšit na vystoupení Dády Patrasové, které začíná v 15:30. Před vystoupením od 15 hodin proběhne autogramiády Dády.
Více se dozvíte přímo na veletrhu PRODÍTĚ ve dnech 7. až 10. března na brněnském výstavišti nebo na internetových stránkách http://www.bvv.cz/prodite/prodite-2013/doprovodny-program/ 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign