Wellness centrum Radlice

Missky už hubnou do plavek!

Missky Zuzana Jandová, Renata Langmanová a Barbora Kolářová začínají hubnout do plavek. Navštívily Wellness centrum Radlice, by zjistily, jak na to. Formovat postavu se rozhodly pomocí vacu terapie.

Všem třem kráskám se wellness centru moc líbilo. Bára Kolářová prozradila, že není ve vacu studiu v Radlicích poprvé. „Na vacu terapii chodím jednou týdně, je to skvělá kombinace pohybu a relaxu," řekla Bára. Pro Zuzanu Jandovou byla tato metoda hubnutí novinkou. Ráda si vacu terapii zkusila a dodala k tomu: „Pokud si najdu více volného času, ráda do vacu studia občas zajdu". Renatu Langmanovou nadchla spíše kryosauna, kterou by chtěla vyzkoušet příště. „Na hubnutí už mám osvědčený recept, pravidelně cvičím a upravila jsem svůj jídelníček," prozradila Renata.

Missky se seznámily také s novinkou, biopolarizační lampou od firmy Biostimul, která je tento měsíc pro všechny návštěvníky vacu centra k dispozici zdarma. Ve Wellness centru Radlice najdete kompletní nabídku služeb, od bazénu a fitness až po pilates, kryosanu či vacu studio. Více informací na www.wellnessradlice.cz

 

 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign