Vysvědčení dostali pod stoletým bukem

Čtyřiadvacet prvňáčků ze ZŠ na Wagnerově náměstí si dnes převzalo vysvědčení z rukou paní učitelky pod více než stoletým bukem. Právě tento statný strom přihlásili tamní školáci do celorepublikové soutěže Strom rok. Berounský zástupce postoupil mezi dvanáct finalistů. „Je to jeden ze způsobů, jak chceme našemu stromu pomoci zvítězit," uvedl ředitel školy Antonín Leopold.

Strom totiž musí získat co nejvyšší počet hlasů.  Podpořit berounského finalistu se soutěžním číslem 6 může každý. Pravidla jsou jasná: Čím více hlasů získá, tím výše se umístí. Jak pomoci stromu k vítězství? Pošlete berounskému zástupci svůj hlas. Vybrat si můžete ze dvou způsobů: + zaslání rádcovské DMS zprávy

Pomocí DMS zprávy můžete svého finalistu podpořit přímo z mobilního telefonu. Stačí odeslat DMS STROM6 na číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, z toho 27 Kč půjde na výsadbu a ochranu stromů v místě, kde finalista roste. DMS můžete posílat až do 10. října 2013. Každý může poslat DMS vícekrát. + podepište hlasovací archy Archy, jejichž nákup financuje město Beroun, bude možné podepsat například v MIC Beroun.

Nebo si je můžete sami stáhnout na www.stromroku.cz. Aby byl hlasovací arch platný, je potřeba ho označit číselným kódem, který se objednává a hradí. Jejich cena je 60 Kč a vejde se na ně 20 podpisů. Každý se ale smí podepsat jen jednou! Zaplacené archy označené kódem pošlete do 10. října 2013 na adresu Strom roku, Nadace Partnerství, Údolní 33, 602 00 Brno.
Výtěžek poputuje na výsadbu a ochranu stromů v místě, kde finalista roste.                               

Fotogalerie

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign