Venkovní sezení přesně podle Vašich představ

Teploty venku pomalu stoupají a nastává tak pravý čas na pořízení si venkovního nábytku. Pokud chcete letos překvapit sebe i své známé, zapomeňte na plastový nábytek i sezení vlastní výroby a pořiďte si originální, pohodlné a odolné sedací vaky značky SakyPaky. Tento český výrobce nabízí certifikované sedací vaky v široké barevné škále a je tak jen na Vás, jak svou terasu či zahradu zařídíte. Exteriérové sedací pytle a vaky této značky jsou nyní nově v nabídce internetového obchodu www.jenprome.cz. A letní venkovní posezení s přáteli může začít!

Exteriérové sedací pytle a vaky jsou velmi odolné a přesto příjemné na dotyk. Celé léto je tak můžete bez obav nechat na terase či zahradě,“ uvádí Miriam Macků, spolumajitelka značky SakyPaky. „Stejně jako dětské vaky jsou i tyto exteriérové vaky nabízeny na našem e-shopu a stránkách www.jenprome.cz, díky čemuž oslovujeme širší okruh zákazníků,“ dodává Miriam Macků.

Sedací vaky české značky SakyPaky lze využívat v interiéru   i exteriéru. Vyráběny jsou z velmi kvalitní EKO kůže a mohou tak celé léto zůstat venku, aniž by došlo k jejich poškození povětrnostními podmínkami. Jsou atestovány na odolnost proti trhání, otěru, oděru, plísním a proti opakovanému ohybu. Slunce ani déšť vás tak nemohou donutit k neustálému stěhování nábytku dovnitř a ven. Dalším benefitem je opravdu snadná údržba, ke které postačí mokrý hadřík. Stačí si už jen vybrat správný barevný odstín ze široké nabídky potahů a strávit letošní léto lenošením na   svém oblíbeném sedacím vaku.

Sedací vak Haci je optimálně tvarován na pohodlné posezení jak doma, tak u bazénu či na zahradě. Rozměry vaku jsou 95 cm na délku, 65 cm na šířku a 90 na výšku. Posedět si v něm můžete samostatně, nebo v kombinaci se sedacím vakem Taburet, který je vyráběn ve stejných barvách        a záleží jen na Vás, zda zvolíte stejnou barevnou kombinaci, nebo budete s barvami experimentovat. Průměr má 45 cm a výšku 35 cm. Využít lze i samostatně na sezení.                                                                                                   

Sednou i lehnout si můžete například na sedací vak Hruška. Díky délce i šířce 90 cm a výšce 110 cm nabízí dostatek místa na to pravé lenošení. Nabízen je v devíti barevných provedeních. 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign