V Pivovaru Velké Popovice vytvořili rekord v sezení u nejdelšího stolu

Návštěvníci Dne Kozla 2015 se v Pivovaru Velké Popovice dočkali zápisu do historie. Společně se totiž podíleli na vytvoření rekordu v sezení u nejdelšího stolu.

Po vydatných přeháňkách, které však návštěvníky Dne Kozla neodradily, se nakonec rekord v sezení u nejdelšího stolu podařilo vytvořit. Na lavici se vtěsnalo celkem 327 lidí.

„Vytvořením rekordu v sezení u společného stolu jsme chtěli připomenout symboly české pivní kultury jako je pohostinnost a setkávání se s blízkými u dobrého piva u jednoho stolu," říká Luděk Baumruk, marketingový manažer značky Velkopopovický Kozel. „K setkání jsme nechali vyrobit dřevěný stůl, kterým vzdáváme hold všem dobrým řemeslníkům, jejichž práce si v popovickém pivovaru odedávna vážíme a kterou taky dokážeme ocenit."

Nejdelší dřevěný stůl pro Den Kozla vyrobil truhlář František Douša, kterému s návrhem pomohla Andrea Augustová, studentka ateliéru Bořka Šípka. Stůl bude v budoucnu cestovat po vybraných světových městech, ve kterých symbolicky připomene tradiční hodnoty z Velkých Popovic.

 

 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign