V listopadovém FotoVideo vládne kreativní fotografie!

Ale listopadové vydání, které si jistě s chutí otevře každý, kdo mám fotografii jen trochu rád, nepřináší jen výsledky naší největší fotografické soutěže! Najdete v něm vyzvání pro změnu do největší německé „wildlife" fotosoutěže, jejíž oblíbenost mezi fotografy z Čech a Slovenska vyrostla natolik, že snad v příštích ročnících budou mít i své zvláštní kategorie. Neváhejte si pročíst podmínky a zúčastnit se, sponzory této soutěže jsou snad všechny nejznámější fotografické firmy a rozděluje se v ní i spousta financí...

Tedy vedle výše zmíněných a dalších fotografických soutěží, kterými je už náš časopis tak trochu charakteristický, najdete v listopadovém vydání i mnoho nádherných snímků mladých i profesionálních fotografů a fotografek. Posílili jsme inspirativní část časopisu a klademe samozřejmě důraz na tu nejvyšší kvalitu. Jako v každém vydání si i v tomto najdete oblíbenou Fotoopravnu, Hospůdku u fotografa, Digitální školu a další praktické rubriky. A protože chceme být společně i technicky kreativní, nezapomeňte si prohlédnout poslední novinky fotografického příslušenství s důrazem na krásné i hravé objektivy pro vaše ještě dokonalejší snímky. Máte tedy na výběr a my vám tento listopadový výběr přejeme i doporučujeme. Dobré světlo nejen ke čtení časopisu FotoVideo.  

Časopis FotoVideo si můžete pohodlně objednat v každou denní i noční hodinu na www.ifotovideo.cz nebo na telefonech:225 985 225 a 777 333 370 a nebo dokonce pomocí SMS ve tvaru: FOTOVIDEO JMÉNO, PŘÍJMENÍ, ULICE A ČÍSLO, PSČ, MĚSTO na čísle 605 202 115! A to hned ve dvou dárkových variantách! Můžete nás mít i v elektronické podobě. Aplikaci celého časopisu FotoVideo, určenou pro váš iPAD, iPHONE, PC či chytrý telefon najdete na www.publero.com.  

Dokonalé fotografické zážitky vám přeje celá redakce časopisu FotoVideo a webu www.ifotovideo.cz. Najdete nás samozřejmě každý den i na FACEBOOKU a jednou měsíčně v Elektronických novinách! Objednejte si je zdarma na homepage našeho webu.   

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign