Tři rytíři z království nefdesanté ve stříbrné zbroji jsou připraveni bojovat za vaši imunitu.

Zimní období znamená zatěžkávací zkoušku pro naši imunitu. Ta je klíčová pro udržení schopnosti organizmu odolat riziku onemocnění, které je v období sněhu, mrazu a zimních plískanic zvýšeno na maximum. S účinným řešením pro nastartování, posílení a dlouhodobé udržení imunity přichází český výrobce doplňků stravy značky nefdesanté®. Jako ochranný štít před útoky zimních viróz doporučuje trojici přípravků, které pomáhají udržet imunitní systém v nejvyšší bojové pohotovosti. Tito tři „rytíři z království nefdesanté" se jmenují: Beta glukan, Rakytník - Zelený čaj - Vitamín C a Omega 3.

Beta Glukan je unikátní přírodní komplexní polysacharid, schopný podporovat obranné reakce organizmu. Představuje ideální řešení především při prvních příznacích virových i bakteriálních onemocnění. Osvědčuje se především proto, že působí rychle. Dokáže nastartovat imunitní systém již po několika hodinách. Účinek je poměrně silný a proto i časově omezený. Je vynikající především pro stavy začínajícího onemocnění, které dokáže rychle zvládnout, případně znatelně zmírnit průběh nemoci. Je potřeba s ním začít co nejdříve při prvních pocitech nastupující nemoci a ve vyšších dávkách. Po odeznění onemocnění je vhodné zaměřit se na opětovné budování imunity.

Složení: účinná látka - beta 1-3 glukan 100 mg 

Rakytník - Zelený Čaj - Vitamín C je produkt na českém trhu zcela unikátní. Je cílen především na vybudování a udržení dlouhodobé imunity. Ta je pro zdravý organizmus nejdůležitější, i když bohužel často opomíjená. Její posílení a udržování nějakou dobu trvá. Rozhodně se však vyplatí. Za tímto účelem byl  Rakytník - Zelený Čaj - Vitamín C formulován záměrně jako komplex látek, které působí ve vzájemných interakcích. Výsledný efekt je pak mnohonásobně vyšší, než kdybychom využívali jednotlivé složky samostatně.

Kombinace Rakytník - Zelený Čaj - Vitamín C plní tři zásadní funkce:

Preventivní jemně stimuluje imunitu. Zde se uplatňuje vitamín C. A to zejména v přírodní formě, kterou ve významném množství obsahuje Rakytník řešetlákový a doplňuje jej v nezbytné míře kyselina askorbová. Rakytník řešetlákový obsahuje další přírodní kombinace imunostimulačních vitamínů - vitamín A, vitamíny skupiny B, vitamín E a K - a stopové prvky zinek, selen, železo a vápník.

Ochranná funkce se pojí s detoxikačním a protinádorovým účinkem unikátního antioxidantu EGCG obsaženého v zeleném čaji. V rakytníku byl prokázán také, skrze alkaloid hippophaein, oligoprokyanin a karotenoidy.

Zásobující funkce znamená účinnou a dostatečnou suplementaci organizmu ostatními nezbytnými látkami nejen v širokém spektru ale i v dostatečném množství. Rakytník - Zelený Čaj - Vitamín C dokáže dodat do organizmu v přírodní podobě tolik potřebných látek, že je lze těžko vyjmenovat všechny. Mezi nejdůležitější patří organické kyseliny, pektinové látky a třísloviny, kromě výše uvedených vitamínů také vitamín F a P, kyselinu listovou, steriny, cholin, nasycené mastné kyseliny, mezi nimi zvláště cennou kyselinu linolovou a kyselinu linoleovou, anthokyanidy, leukoanthokyanidy, katechiny, bioflavonoidy a fytochininy, důležité minerální látky (Pb, Ni, Mo, V, Mn, Cu, Si, Fe, Al, Ca a další).

Složení: účinné látky - rakytník řešetlákový extrakt 120 mg, zelený čaj extrakt 100 mg, vitamín C 200 mg.

Omega 3 obsahuje rybí olej, který je nejdůležitějším přírodním zdrojem nenasycených mastných kyselin EPA a DHA a vitamínů A a D. Dlouhodobá aplikace omega 3 kyselin vede k průkaznému zlepšení fungování imunitního systému, a to i u zdravých jedinců. Snižuje riziko vzniku srdeční příhody, působí při zvýšeném krevním tlaku, srdečních arytmiích a trombózách. Podporuje zdravý a vyvážený vývoj plodu a dětí. U žen působí proti vypadávání vlasů, zejména po porodu a v období přechodu. Snižuje hladinu cholesterolu a významně podporuje imunitní systém.

Vědci objevili omega 3 nenasycené mastné kyseliny, když v sedmdesátých letech studovali potravu grónských Eskymáků. Nedokázali si tehdy vysvětlit, proč právě Eskymáci podstatně méně trpí určitými chorobami (srdeční onemocnění, poruchy nervové soustavy, imunitní onemocnění) než Evropané, a to i přesto, že jejich strava obsahuje daleko více tuků. Odpověď nalezli právě v Omega 3 nenasycených mastných kyselinách. Největším živočišným zdrojem omega 3 jsou tučné mořské ryby, žijící ve studených vodách. Evropská unie (Eurodiet 2001) radí v rámci svých výživových doporučení konzumovat 200 mg omega 3 nenasycených mastných kyselin (DHA a EPA), tedy asi dvě porce tučného rybího masa týdně. Podle provedených průzkumů jí v Čechách ryby méně než jednou týdně 44,5 % dospělých a 41 % dětí. Omega 3 je ideálním zdrojem nenasycených mastných kyselin pro všechny, kteří nekonzumují dostatek těchto zdraví prospěšných látek v potravě, ale chtějí si přesto udržet vitalitu a posílit imunitní systém.

Složení: účinné látky - rybí olej 995 mg s garantovaným obsahem EPA - min. 18 % a DHA - min. 12 %, vitamín E 5 mg 

Nef de Santé, a.s. je česká společnost, která vyvíjí a vyrábí potravinové doplňky, obsahující ty nejkvalitnější přírodní suroviny. Značka nefdesanté® sleduje nejmodernější trendy v oblasti doplňků stravy s důrazem na bylinné preparáty s vysokým fyziologickým účinkem.

Nef de Santé - chrám zdraví je názvem naší společnosti, protože věříme, že zdraví je podmínkou toho, abychom odváděli kvalitní práci, abychom mohli dosáhnout svých cílů a byli pozitivně naladěni," říká Marek Ceman, ředitel společnosti Nef de Santé.

„Zdraví a vitalita jsou základním předpokladem lidské harmonie a spokojenosti. Snažíme se porozumět potřebám našich zákazníků a zároveň respektovat jejich jedinečnost. Pracujeme za ně a hledáme jednoduchost ve složitosti vědy a zákonitostech přírody. Výsledky neustáleho průzkumu aktuálních potřeb stávajících i potenciálních zákazníků okamžitě přenášíme do výrobní praxe. V České republice jsme prvním výrobcem potravinových doplňků, který na svých baleních používá symboly Braillova písma, což usnadňuje orientaci našim nevidomým, resp. slabozrakým zákazníkům," dodává Tomáš Škopek, partner společnosti Nef de Santé.

Produkty nefdesanté® jsou vyráběny a kontrolovány dle standardů ISO 9001:2000 a GMP. Jsou k dostání v široké prodejní síti lékáren i přímo na www.nefdesante.cz, kde jsou k dispozici také podrobné informace o produktech, tématické články, vyhledávání doporučených produktů podle nemoci a také možnost e-mailové konzultace konkrétního zdravotního problému s lékařem.

Doplňky stravy nefdesanté® jsou v prodeji v nezaměnitelném stříbrném designu obalů.

I přesto, že toto balení je vizuálně velmi působivé a možná předurčuje tyto produkty v mnoha případech do role dárků, dokážou překvapit i velmi příznivými cenami.

Fotogalerie

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign