Tipy na svačinku z Mlékárny Valašské Meziříčí

Požadavky dětského organismu na stravu se od požadavků organizmu dospělého značně liší. Avšak mléčné výrobky zakomponované ve dvou denních svačinách jsou kvalitní složkou stravování bez ohledu na generační rozdíly," říká Zdeněk Bukovjan, obchodní       a marketingový ředitel Mlékárny Valašské Meziříčí. „Nejen pro maminky, které často svádí bitvu s časem a nestíhají svým jedlíkům připravit svačinu, ale i pro dospělé, kteří se čím dál častěji stravují ve fastfoodových stravovacích zařízeních, přináší Mlékárna Valašské Meziříčí tipy ze svého širokého portfolia mléčných produktů, s nimiž svačiny nebudou nikdy jednotvárné," dodává Zdeněk Bukovjan.

  Kysaná smetana či bílý jogurt z širokého zastoupení Mlékárny Valašské Meziřící je produkt, který má v gastronomii široký záběr. Je možné využít pro přípravu pokrmů teplé i studené kuchyně. Lze přidat do salátů, dortů, omáček, pomazánek a dalších kulinářských skvostů.   Velké oblibě mezi spotřebiteli se těší Acidofilní mléko cereálie. Impulzem pro výrobu netradiční chuti Acidofilního mléka cereálie byla dlouhodobá poptávka po podobném výrobku. Obal má rozšířený prakticky uzavíratelný uzávěr, díky němuž lze mléko konzumovat během celého dne, aniž by ztratilo na své chuti nebo čerstvosti a skvěle se tak hodí jako svačina, která je kdykoli po ruce během dne. Acidofilní mléko je dostupné také v příchuti jahoda - malina.     Mlékárna Valašské Meziříčí jde s dosavadními trendy a ve svém portfoliu nabízí jogurtová mléka pod názvem Merenda. Vedle klasických příchutí vyrábí i nevšední varianty jako Merenda Liči - limetka nebo Cappuccino - skořice. V teplém počasí se skvěle hodí pro přípravu osvěžujících mléčných nápojů. Ten připravíme tak, že smícháme dobře vychlazenou Merendu s ovocem, ideálně s jahodami, malinami či borůvkami, přidáme led a ozdobíme mátou. Taktéž uzavíratelné víčko zaručuje spotřebiteli lahodnou chuť mléka po celý den.      

VALMEZ

Každý rodič, který má doma školáka, ví, jak je obtížné zavděčit se mu svačinami. Proto Mlékárna Valašské Meziříčí ve spolupráci s Dairy4Fun řadí jako tip na svačinu vedle oblíbených a zavedených favoritů vajíčka Kid‘smania a Šmoulové. Ta skrývají nejen výborný mléčný dezert krémové konzistence s čokoládovou-vanilkovou příchutí, ale i malý dárek navíc.     

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign