Tam kde je Dráček INGO je i dobrá zábava

„Dráček INGO je postavička, která se již pravidelně objevuje na nejrůznějších akcích, kde přináší dětem zábavu, soutěže a drobné dárky," říká Martina Malcová, vedoucí oddělení marketingu společnosti SPAR ČOS. „Letos se oblíbená postavička ukázala například na veletrhu Biostyl, akci s Večerníčkem na zámku Loučeň nebo na premiéře filmu Kovář z Podlesí a dalších akcích," dodává Martina Malcová.

  Dráček INGO má své webové stránky i časopis A kde se oblíbená postavička objeví příště? V následujících měsících zavítá na tyto akce:   27.5.-1.6.2013 - Týden sportu a Den dětí v Europarku Praha- Štěrboholy 1.6.2013 - Den dětí v OC Varyáda Karlovy Vary 9.6. až 23.6.2013 - Divadélka pro nejmenší Europark Praha- Štěrboholy 16.6.2013 - Premiéra filmu Univerzita pro příšerky v Park Hostivař 7.9.- Piknik s časopisem F.O.O.D. u Chodovské tvrze v Praze  

Dráček INGO má své vlastní webové stránky www.dracekingo.cz Na nich si děti mohou zahrát puzzle či pexeso, zjistit více informací o věrnostním programu nebo o časopise INGO. Časopis INGO je čtvrtletník, v němž děti najdou spoustu soutěží, vyplňovaček a her. Na jeho nové číslo se děti mohou těšit v polovině června. Distribuován dětem je na všech pobočkách společnosti SPAR ČOS.  

Vstupte do světa Dráčka INGA „Věrnostní program „Vstupte do světa Dráčka INGA" vznikl především s cílem oslovit rodiny s dětmi, aby i ti nejmenší, kteří k nám chodí nakupovat, mohli dostat odměnu za pravidelné návštěvy," říká Martina Malcová, vedoucí oddělení marketingu společnosti SPAR ČOS. „Za získané body mohou rodiče dětem výhodně zakoupit hračky. Program se setkává s velkým úspěchem. Již jsme udělali radost s 5 400 hračkami a mezi zakoupenými hračkami jednoznačně vede Mazlíček akrobat," dodává Martina Malcová.  

Věrnostní program „Vstupte do světa Dráčka INGA" probíhá do 9. července 2013 a za každý nákup nad 200 Kč nebo za produkty označené symbolem INGO mohou rodiče získat INGO body. Za dvacet nasbíraných INGO bodů si děti mohou vybrat z devatenácti hraček za speciální cenu.  

Více informací na: www.interspar.cz www.dracekingo.cz www.facebook.com/Interspar.cz Staňte se našimi fanoušky!  

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign