Svět je krásný s červnovým vydáním FotoVideo!

Červnové FotoVideo hýří nejen dokonalostí záběrů Jana Lukase z jeho milovaného New Yorku, ale i krásou ženských těl, která jste fotili, či budete fotit sami. Vaše výtvory v tomto vydání hodnotí hned dva zkušební fotografičtí lektoři. Necháte se poučit nebo to zkusíte sami?

Jak už je v redakci FotoVideo zvykem, nechybí ani v tomto vydání nic, co byste ke svému fotografování nepotřebovali. Vedle úžasných černobílých záběrů se můžete kochat i glamour fotografií, vedle neuvěřitelného světa mikrofotografie si můžete nechat poradit i se zvláštní fotografickou kompozicí.

Pro ty co s námi soutěží, ať už ve Fotografovi roku či v dalších soutěžích, rozdáváme mnoho dalších, hodnotných cen a ti, co zaslali své snímky do Photo Annual Awards se dozví, jak v této náročné soutěži dopadli. Rozšířili jsem praktické články, nabízíme rady jednoduché i složité, pro ty co začínají i pro ty už mnohem vyspělejší. Umíte udělat z fotografie zhotovené obyčejným kompaktem fotku prvotřídní kvality? Víte co je to vyvážení bílé?

Připravujete se fotit v ulicích náročné téma „Lidé"? Sestavujete si vlastní portfolio? Jste talent nebo máte své fotografování vydřené? Otázek je spousta a na všechny se snažíme odpovědět jasně a přehledně. V červnovém FotoVideo je mimořádně rozšířena i nabídka fotografické techniky pro případ, že chcete nově vybavit na letošní léto. Najdete velké testy profesionálních i systémových přístrojů, vyberete si z nabídky příslušenství a poradíme vám, na co své fotografie levně tisknout. Naše redakce vám připravila i zvláštní přehled moderních tabletů pro fotografy.

Jednoduše a prostě si máte z čeho vybrat. Neváhejte a prožijte celý červen s časopisem FotoVideo! Nesmí a nemůže vám chybět. Kupte si jej a napište nám, jak se vám líbí. FotoVideo najdete v kvalitních prodejnách tisku nebo si ho předplaťte i s novými praktickými dárky pro vaše krásné fotografie. Časopis FotoVideo si můžete okamžitě objednat zde. Čeká na vás nový a velmi praktický dárek pro vaše fotografování.

Nádherné červnové světlo fotografování a příjemné zážitky vám přeje redakce časopisu FotoVideo a webu http://www.ifotovideo.cz/   

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign