Staňte se managerem svého zdraví!

Staňte se managerem svého zdraví!Metoda Spirální stabilizace a mobilizace (SM System) nabízí možnost jak rychledoplnit chybějící přirozený pohyb. Její pomocí se svalům vrátí ztracená funkčnost,harmonie a síla. Vaše tělo se narovná do přirozeně vzpřímené pozice.Jak to funguje? SM System je systém cvičení, které aktivuje spirální svalové řetězce.Používá k tomu speciálně konstruované elastické lano, které je vlastně fiktivnímprodloužením těchto spirál a jeho síla protahuje a aktivizuje spirály. Tím docházík vyrovnání páteře do optimální polohy a protažení směrem vzhůru, čímž docházík oddálení obratlů a následně k odstranění bolesti páteře v bederní, hrudní i krčníoblasti.Tuto metodu využívá řada vrcholových sportovců jako kondiční trénink. Cvičení márovněž velký význam u prevence a léčby velkých kloubů jako je kloub kyčelní,kolenní a ramenní, klouby nohy a klenba nožní. Nekupujte léky proti bolesti avyhněte se tak možným nežádoucím účinkům.

SM System však nabízí mnohem víc! Díky svému účinku je metoda nedílnousoučástí mého Anti-aging programu a to hlavně z následujících důvodů:
1. Pružná páteř - jste tak mladí, jak pohyblivá je Vaše páteř!
2. Poražte celulitidu a buďte sexy - cvičení zpevňuje svalstvo od hlavy ažk patě, prodlouží krk, tvaruje prsa, zeštíhluje pas, paže i stehna, zvedánožní klenbu.
3. Rychlý nástup účinku - 2 x denně 10 minut pro zdraví a krásu,jednoduché jako čištění zubů.
4. Harmonie - posiluje oslabené a relaxuje přetížené svaly, zvláště připráci u počítače, sedavém zaměstnání a jednostranném pohybu.

SM System je finančně a časově nenáročné řešení vhodné pro všechny věkovékategorie!

Jitka Hořejšová
Anti-aging specialist
jitka@drhorejsovaeu
www.drhorejsova.eu
www.painfreesmsystem. 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign