Špindlerovská bobová dráha bude slavit 15 narozeniny

Tato špindlerovská chlouba dokonce patří podle německého výrobce mezi tři jeho nejatraktivnější projekty na světě. Je to nejenom díky 22 zatáčkám, třem tunelům a pěti jumpům - terénním zlomům v trase dráhy, ale též v možnosti samostatné jízdy dětí. Pouze ti nejmenší do 2-7 let musí mít dospělý doprovod na dvoumístném bobu. Díky všem svým atraktivním atributům je nejnavštěvovanější bobovou dráhou v ČR.

Bob1

  Bobová dráha Špindlerův Mlýn bude 7.8.2012 slavit již patnácté výročí slavnostního otevření provozu. Oblíbená špindlerovská bobovka bude v srpnu už plnoletá! A u příležitosti tohoto výročí připravila společnost První bobová a.s. pro návštěvníky bobové dráhy milé překvapení.   Celých čtrnáct dní před výročním datem, tedy v období 24.07.-07.08.2012, bude každý den vylosován návštěvník, který si na bobové dráze nejenom prima zajezdí, ale ještě si odnese prémii ve výši 1 000 Kč a 5 VIP jízd v hodnotě dalších 450 Kč.  

Bob2

A jeden z uvedených 14 dnů bude mít dokonce SUPER PRÉMII ve výši 5 000 Kč a 10 VIP jízd v hodnotě dalších 900 Kč. Každý výherce přitom bude s certifikátem výhry vyfotografován a umístěn na slavnostní galerii webu společnosti První bobová a.s. Podrobnosti k soutěži každý nalezne na www.bobovka.cz           

Bob3

Poblíž bobové dráhy lze zaparkovat nebo přijít pohodlnou procházkou z centra horského střediska. Návštěvníkům bude k dispozici i nejdelší lanové centrum v Krkonoších, MonkeyPark s 32 překážkami a bufet s velkou přírodní terasou.   Společnost První bobová a.s. v roce 2004 ale postavila té špindlerovské neméně krásnou sestřičku. Bobová dráha Harrachov je 1 km dlouhá a celá její trasa vede lesem. Má 17 zatáček, dvě nadzemní křížení a v dolní části krásné horské jezírko. I u bobové dráhy Harrachov je oblíbené lanové centrum MonkeyPark.  

Bob4

U obou bobových drah je i krásný, bezplatný lanový parčík pro děti. Přijeďte si s dětmi i vy báječně užít na bobových dráhách a lanových MonkeyParcích Špindlerův Mlýn a Harrachov.   

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign