SPAR ČOS zve na Prague Food Festival 2013

„Kvalita a čerstvost jsou stěžejní filozofií společnosti SPAR ČOS, proto pro návštěvníky organizujeme hned několik akcí, na nichž mohou ochutnat a zakoupit nejrůznější delikatesy, soutěžit o výrobky SPAR Premium nebo se zúčastnit kurzu vaření," říká Martina Málcová, vedoucí oddělení marketingu společnosti SPAR ČOS. „SPAR ČOS představí návštěvníkům také „Zónu zdraví", kde se nejen dozví o zdravých potravinách a zdravém životním stylu, ale také si mohou nechat změřit tlak nebo tuk v těle," dodává Martina Málcová.

Spar1

  Fresh stánek a Zóna zdraví INTERSPAR Již tradičně mohou návštěvníci festivalu zavítat do Fresh stánku INTERSPAR, kde je připraven INTERSPAR Fresh Bar. Zde mohou načerpat síly a vitaminy z chutných čerstvých ovocných a zeleninových nápojů. V Zóně zdraví nabídne INTERSPAR k ochutnání i prodeji koncentrovaný "zdravý život" značek SPAR Vital (zdravé a chutné, ale i nutričně bohaté a vyvážené produkty), SPAR Natur*Pur (bio produkty), SPAR Spar Free From (produkty pro osoby se speciálními stravovacími potřebami) a SPAR Veggie (vegetariánské produkty). Součástí Zóny zdraví je také Koutek zdraví, kde zdravotnický personál návštěvníkům na požádání změří tlak, tuk a vodu v těle, cholesterol, apod.      

Workshop Zdeňka Pohlreicha a delikatesy v Míčovně Během festivalu se mohou návštěvníci těšit také na workshopy Zdeňka Pohlreicha. V rámci workshopů je připravena škola vaření pro rodiny pod názvem Návrat ke společnému stolu (sobota 26. 5. od 14.00 do 15.30 hod) a talkshow na téma „Mysleme na to, co si dáváme do pusy" (sobota 26.5 od 17.00 do 18.00 hodin). Během talkshow ukáže známý šéfkuchař rozdíl mezi kvalitními a nekvalitními potravinami. Zároveň budou v Míčovně probíhat slepé ochutnávky výrobků značek SPAR a ochutnávky a prodej delikates SPAR Premium. Účastníci talkshow mohou také soutěžit o dárkový koš s produkty SPAR Premium.  

Dětský koutek INTERSPAR a kuchařská škola SPAR ČOS myslí i na malé návštěvníky, a proto je tradičně připraven i dětský koutek, kde se děti mohou vyřádit ve společnosti dráčka Inga. A v kuchařské škole pro nejmenší se pod vedením profesionálního kuchaře naučí připravit jednoduchá a zdravá jídla.   Více informací na: www.interspar.cz www.facebook.com/Interspar.cz Staňte se našimi fanoušky!  

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign