SPAR ČOS partnerem prestižní soutěže Vinařství roku 2012 SPAR ČOS podporuje kvalitní česká vína

S rostoucí oblibou vína mezi českou populací je téma kvality tohoto nápoje stále aktuálnější," uvádí Martin Ditmar, generální ředitel společnost SPAR ČOS. „O víno se již zdaleka nezajímají jen odborníci, ale i široká veřejnost. Soutěž Vinařství roku spojuje všechny, proto jsme velmi rádi, že se můžeme zúčastnit jako hlavní partner a vítězná vína nabídnout zákazníkům v našich prodejnách," dodává Martin Ditmar.

  Vinařství roku Soutěž Vinařství roku jako jediná v ČR posuzuje vinařské společnosti komplexně nejen na základě kvality vyráběného vína, ale i podle toho, jak svým podnikáním přispívají k pozvednutí, modernizaci a rozvoji oboru vinařství. První ročník proběhl v roce 2010 a soutěž o titul nejlepšího vinařství se stala nejprestižnějším projektem v tomto oboru. Letos mohou tuzemská vinařství vybojovat titul Vinařství roku, který oceňuje jejich úsilí v uplynulém kalendářním roce, již po čtvrté. Současně budou vyhlášeny výsledky i v dalších kategoriích jako je cena veřejnosti, cena za nejlepší literaturu propagující víno a cena za kvalitní novinářskou práci propagující víno. Nově získá ocenění také významná vinařská osobnost s celoživotním přínosem pro tento obor a enolog - mladý vinař do 38 let, kterému bude udělen titul Enolog roku 2012.    

O vítězi ceny veřejnosti Vindemia publica 2012 rozhodne on-line hlasování milovníků vína z řad laické veřejnosti. Ti mohou své vybrané vinařství podpořit na webových stránkách www.vindemiapublica.cz a prostřednictvím aplikace pro smartphony v období od 25.února do 25. března 2013. Titul Vindemia publica získá vinařství s největším počtem získaných hlasů.  

Více informací na: www.interspar.cz www.vinarstviroku.cz www.facebook.com/Interspar.cz Staňte se našimi fanoušky!  

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign