SOUTĚŽTE s Kozími kašemi O RODINNOU DOVOLENOU!

1. cena

Luxusní týdenní pobyt v rekreačním parku Lipno Lake Resort u lipenského jezera PRO CELOU RODINU

Pobyt na Lipně s ubytováním v luxusních apartmánech Lipno Lake Resort Vám umožní skvělou kombinaci aktivního pohybu v krásné přírodě s pohodlím rodinného ubytování v Lipně nad Vltavou.
Lipno Lake Resort nabízí apartmány s vlastní saunou, krbem a jižní terasou, které jsou zárukou pohodlí pro celou rodinu. Vaše plně vybavené rodinné apartmány budou ideálním komfortním zázemím pro výlety za okolními atrakcemi. Koupání ve vlastním bazénu nebo aqua-parcích na Lipně nebo ve Frymburku, sportovní klání na vlastním víceúčelovém hřišti, výlety na kolech či kolečkových bruslích po Jezerní cyklostezce, jediná stezka v korunách stromů v České republice, bobová dráha, bikepark, lanový park, wellness nebo sport pod střechou při špatném počasí - to vše naleznete v bezprostřední blízkosti apartmánu.
Více na www.lipnolakeresort.cz  

2. cena
Moderní kočárek značky NUNA
Nuna Pepp Deluxe je sportovní kočárek s jedinečným designem, nízkou váhou, praktickým skládáním, perfektní ovladatelností a kompaktní velikostí vhodný pro děti od narození až do 3 - 4 let věkuDalší informace o tomto kočárku najdete na stránkách specializovaného internetového a kamenného obchodu Baby plaza.cz zaměřeného výhradně na poradenství a prodej autosedaček a kočárků vybraných značek. Prioritou obchodu je poskytovat zákazníkům maximum informací o prodávaném zboží, rychlé vyřízení objednávek a jiné výhody nákupu např. prodlouženou záruku na vybrané výrobky, náhradní kočárek či autosedačku v případě reklamace, prodej na splátky, možnost vrátit zboží do 30ti dnů a další.
Více na
www.babyplaza.cz  

3. cena
Klasická dětská tříkolka SMILE
Klasická dětská kovová  tříkolka SMILE od  českého výrobce s krytým  řetězem je vhodná pro děti od 80 do 110 cm. Kvalitní kovová konstrukce tříkolky je lehká (celková hmotnost tříkolky je 4 kg) a děti jí spolehlivě ušlapou, protože má klasický řetěz s bezpečnostním krytem, nikoli obtížněji ovladatelné pedály na předním kole. Tříkolka má výškově stavitelné sedátko a široká kola, která si poradí i s terénem jako je písek a bláto. Materiál, ze kterého jsou vyrobena kolečka tříkolky, je tvrzená polyuretanová pěna. V dnešní době se z ní vyrábí kolečka ke kočárkům (pokud nemá kočárek kolečka nafukovací). Kolečka jsou lehká a odolná, vhodná i do terénu. Nejedná se o plast ani gumu. 
Další informace získáte na www.trikolkysmile.cz

Tříkolka

Dalších 10 vylosovaných získá balíček výrobků GOLDIM, které potěší každého člena rodiny!

   

Jak se můžete zapojit do soutěže?

Zašlete 5 čárových kódů z balení Kozích kaší® a zodpovězte jednoduchou otázku:

O jaké složky je fortifikované kojenecké kozí mléko obsažené v Kozích kaších®? Čím více čárových kódů se správnou odpovědí zašlete, tím větší máte šanci na výhru!

Soutěž probíhá od 1. března do 31. července 2013.

Soutěžní formulář a kompletní pravidla soutěže najdete na stránkách www.kozikase.cz.

  

 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign