Souboj profesionálů a amatérů v dubnovém FotoVideo

A hned v úvodu nového, dubnového vydání si klademe poměrně dost důležitou otázku týkající se fotografických zlodějen. Kradou se fotky více nebo méně?

Ale dubnové vydání fakt není negativní. Je plné krásných snímků z celého světa a samozřejmě výsledků našich bohatě dotovaných soutěží? Už jste poslali své snímky do nejbližšího tématu „Děti jsou fotogenické“ naší celoroční soutěže Fotograf roku 2015? Máte už snímky do další celoroční GIZO soutěže s tématy „Řeka a její mosty“ nebo „Krajina za soumraku“? Zúčastníte se mezinárodního klání na téma „Rodina“? Nebo vás zajímají naše stálé, menší soutěže spojené s rubrikou Digiškola?

Na dubnových sto stranách nabitých informacemi a krásnými fotografiemi najdete prostě vše, co potřebujete. Nechybí ani nezbytné a tentokrát rozšířené recenze a testy mobilních aplikací a nejmodernější digitální techniky. Nechybí snad nic!

Vybíráme namátkou z jeho obsahu:

FOTOGRAF MĚSÍCE: ELLIOTT ERWITT

Blahopřejeme mimořádnému fotografovi k narozeninám

VELKÝ VÝBĚR Z: WORLD PRESS PHOTO

Předkládáme vám s komentářem co se nám líbí

DIGIŠKOLA TESTUJE: SNAPSEED

Kvalitní, mobilní a zdarma – to je něco!

 

SONY WORLD PHOTOGRAPHY AWARDS

Kdo jsou ti jediní úspěšní z Čech?

 

FOTOGRAF ROKU 2015: vítězem je Jiří Parůžek

Výsledky tématu „Divoká příroda“

 

Objednejte si předplatné časopisu FotoVideo v papírové i elektronické podobě a budete ho mít stále u sebe. A ještě si můžete vybrat dárek! FotoVideo je jediným, pravidelně vycházejícím měsíčníkem v České a Slovenské republice. A nezapomeňte, že v každém vydání najdete více než 20 nejlepších snímků ze aktuálně vyhodnoceného tématu!

 

Klikněte hned na:

www.ifotovideo.cz

a

www.fotografroku.cz

 

 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign