S jarní očistnou kúrou pomohou březové přípravky Weleda

Zatímco dříve byly jarní očistné kúry nedílnou součástí roku, v dnešní hektické době se na ně pozapomíná. Přitom taková jarní detoxikace dokáže s tělem (a vlastně i myslí) hotové divy. Pročištěné tělo je svěží, pokožka hebká a celkově se cítíme mnohem lépe! Představme si tři přípravky Weleda, které nám s naší očistou mohou pomoci:
W1
Březový sprchový peeling Weleda - velmi jemný peeling vyhlazuje a regeneruje pokožku celého těla. Voskové perly z karnaubského a včelího vosku šetrně odstraňují odumřelé buňky, zatímco aktivní buňky jsou chráněny. Jemné cukerné tenzidy pokožku čistí, meruňkový olej ji pak chrání před vysoušením během sprchování. Pokožka je po umytí nádherně hebká, jemná a hladká na dotek. Březový peeling ji dokonale připraví na následnou péči Březového oleje na celulitidu. Přípravek je nositelem mezinárodního certifikátu čisté přírodní kosmetiky a biokosmetiky NATRUE. K dostání v drogeriích dm, v Klubových prodejnách Weleda a na e-shopu Weleda (seznam prodejen i e-shop je k dispozici na www.weleda.cz) za cenu 150 ml 199 Kč.  

W2

Březový olej na celulitidu Weleda - hedvábný olej, který prokazatelně zlepšuje vzhled pokožky postižené celulitidou. Využívá účinných výtažků z mladého březového listí. V jemných lístcích vznikají na jaře cenné éterické oleje a účinné látky, které aktivují látkovou výměnu v pokožce a podporují vylučování škodlivin. Účinně předchází vzniku celulitidy a zároveň výrazně zlepšuje stav stávající celulitidy a vzhled pokožky. Přípravek kromě břízy obsahuje také výtažky z rozmarýnu a listnance ostnitého, které aktivují látkovou výměnu v pokožce a hospodaření s tělními tekutinami. Pro dokonalý výsledný efekt používejte olej v prvních 4 týdnech nejméně 2x denně, nejlépe po předchozím umytí březovým peelingem. Přípravek je nositelem mezinárodního certifikátu čisté přírodní kosmetiky a biokosmetiky NATRUE. K dostání v drogeriích dm, vybraných lékárnách,  Klubových prodejnách Weleda a na e-shopu Weleda (seznam prodejen i e-shop je k dispozici na www.weleda.cz) za cenu 100 ml 429 Kč. 

W3

BIO Březová šťáva Weleda - napomáhá organismu při vylučování škodlivých látek. Pravidelné užívání této šťávy má blahodárné účinky na lidský organismus a dá se přirovnat k oživující zdravotní kúře. Tento ušlechtile trpký, ale velmi chutný nápoj pomáhá očišťovat organismus vyplavováním nejrůznějších usazenin z těla přirozenou cestou. Flavonoidy obsažené v březových listech mají mírně močopudné účinky a podporují tak očistnou kúru. Očistná kúra také pozitivně ovlivňuje stav pokožky zevnitř. Pokožka je potom zdravá a svěží. Aktivní očistné kúry je nevhodnější provádět na jaře a na podzim, kdy dochází k nejlepšímu sladění s přirozenými očistnými mechanismy lidského organismu. BIO Březová šťáva Weleda má certifikát BIO kvality. K dostání ve vybraných lékárnách, v Klubových prodejnách Weleda a na e-shopu Weleda (seznam prodejen i e-shop je k dispozici na www.weleda.cz) za cenu 200 ml 199 Kč.    

 

  Víte, že.... Březové lístky ve výrobcích Weleda pocházejí z jižních Čech, z čisté přírody Novohradských hor? Jsou ručně sbírány v jarním období a zpracovány velmi šetrnými postupy tak, aby zůstal zachován maximální obsah čistých přírodních substancí. Již v dřívějších kulturách byly březové lístky používány jako prostředek ke zkrášlování, nebo jako „čistič krve" při jarních očistných kúrách. Březové lístky aktivují látkovou výměnu a hospodaření s tekutinami, proto výrazně napomáhají při celulitidě. Když podpoříme přirozené odvodňování organismu konzumací Březové šťávy, můžeme urychlit procesy zbavování nahromaděných škodlivin. Taková vnitřní očista se pak samozřejmě projeví i zvenku - pozitivně se odrazí na vzhledu pokožky.

 

Výrobky Weleda mají novou mezinárodně uznávanou certifikaci NATRUE, která garantuje nejvyšší kvalitu čisté přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky.

Více informací na www.weleda.cz, www.natrue.org, www.natrue-label.com.

Weledu můžete navštívit také na facebooku www.facebook.com/czWeleda   *

Weleda je švýcarská farmaceutická firma s dlouhou tradicí. Vznikla v roce 1921 a v loňském roce oslavila 90 let své existence. Je dnes celosvětově největším výrobcem čisté přírodní kosmetiky, BIO kosmetiky a také přírodních léčiv. Dceřiné společnosti a obchodní zastoupení nalezneme ve více než 50 zemích světa. Cílem přípravků Weleda je podpora a obnovení zdraví člověka. V duchu svého motta „V souladu s člověkem i přírodou" usiluje Weleda o ekologicky co nejšetrnější výrobu.   

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign