Ráj labužníků a relaxace: ENERGETIC wellness resort

R1

„Jávské a další masáže, přísadové koupele, klasická a parní sauna, whirlpool, tradiční valašské speciality a čistá příroda vhodná pro pěší turistiku i výlety na kole - to je mix, který je hotovým balzámem pro tělo i duši," říká David Křepský, obchodní manažer hotelu ENERGETIC.

R2

Ten patří společně s depandací Forman a stylovou kolibou Kordulka do sítě lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA. Jako celek nabízí ENERGETIC wellness resort v duchu turistického sloganu Východní Moravy „Kouzlo rozmanitosti" široké spektrum služeb od tradiční kuchyně až po wellness pobytové balíčky pro milovníky aktivní dovolené či firemní a byznys klientelu. „Pro návštěvníky chystáme i atraktivní návštěvu místních pivních lázní, golfu nebo jedinečného Valašského muzea v přírodě, v němž jsou shromážděny všechny doklady o  tradiční lidové kultuře a způsobu života, práci obyčejích lidí a umění Moravy a Slezska," podotkl David Křepský.  

R3

O pravý gurmánský zážitek se pak postará koliba Kordulka zařízená ve valašském a keltském stylu. Ochutnat zde můžete tradiční regionální jídla, domácí kuchyni a samozřejmě speciality šéfkuchaře. Každý pátek a sobotu hraje country kapela či cimbálová muzika. Zážitek z návštěvy v Kordulce umocňují díla uměleckého kováře Václava Kitzbergra, o kterém byl natočen jeden z dílů dokumentárního cyklu Gen.

R4

Stylová valašská koliba Kordulka zvítězila v roce 2010 v anketě Centrály cestovního ruchu Východní Morava TOP 10 restaurací, hospůdek a kolib Valašska. ENERGETIC wellness resort leží na jižním svahu lesoparku čtvrt hodiny cesty od centra Rožnova pod Radhoštěm. Hotel ENERGETIC je nominován také v soutěži o titul nejlepší **** a wellness hotel ve Zlínském kraji roku 2012 v celostátní soutěži Czech Hotel Awards. „Věřím, že i přes velkou konkurenci máme šanci. Svědčí o tom vysoký počet hlasů, které jsme zatím získali. Důvěra, kterou nám lidé jako nově otevřenému resortu vyjadřují, nás velmi těší," podotkl David Křepský s tím, že výsledky soutěže budou známy v červnu.   

R5 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign