Připravte se na školu s Intersparem Svět školních potřeb čeká v Intersparu

„Stejně jako každý rok, i letos jsme v našich prodejnách připravili vše pro úspěšný start do nového školního roku," říká Martina Malcová, vedoucí oddělení marketingu společnosti SPAR ČOS. „Děti i rodiče u nás mohou zakoupit na jednom místě vše potřebné, od drobných školních potřeb přes školní batohy až po psací stoly pro příjemné zvládání domácích úkolů," dodává Martina Malcová.

  Škola volá - připravte se na ni v INTERSPARU a nákupy do školy budou hračkou Každý školák má svého hrdinu. Ať už je to Spiderman, Hello Kitty nebo ovečka Shaun, v Intersparu si vyberou všichni. Školní tašky, batohy, penály nebo krabičky na svačinu s motivy oblíbených postaviček zpříjemní školákům začátek nového roku.  V Intersparu čeká také široká a pestrá nabídka výtvarných potřeb. Barvy, štětce, pastelky, voskovky, tužky a barevné papíry pomohou probudit ve vašem dítěti malého umělce. A protože každé dítě potřebuje na učení klid a svůj prostor, nabízí společnost SPAR ČOS ve svých prodejnách také nábytek vhodný do dětského pokoje, jako psací stoly, skříňky a židle. V nabídce nechybí ani oblečení pro školáky, klasické cvičky či přezůvky.      

Dráček INGO myslí na děti i v novém školním roce Až do 12. listopadu pokračuje úspěšný věrnostní program pro děti „Vstupte do světa Dráčka INGA". Počátek nového školního roku si tak mohou malí zákazníci zpříjemnit hračkou za jedinečnou cenu. Program je také podpořen na webových stránkách www.dracekingo.cz , kde děti najdou kromě podrobných informací také mnoho zajímavých křížovek, hádanek, her a archiv časopisu dráčka INGA.

Spar11

Dráček INGO je také nadšeným návštěvníkem nejrůznějších akcí. Kde se na něj můžete těšit? Nejbližší akcí, na kterou zavítá, bude 7. září Piknik s časopisem F.O.O.D. u Chodovské tvrze v Praze.    

Více informací na: www.interspar.cz www.facebook.com/Interspar.cz Staňte se našimi fanoušky!  

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign