Právě vyšlo další číslo časopisu FORMULE & motorsport

V SOBOTU 12. BŘEZNA VYŠLO

PRVNÍ ČÍSLO ROČNÍKU 2011

Konečně! Tohle slovo vyřkne asi každý fanoušek závodů formule 1 v neděli 27. března. Ten den odstartuje v australském Melbourne nový ročník šampionátu F1. Zimní přestávka se nečekaně pro­táhla o čtrnáct dní, protože Velká cena Bahrajnu, původně naplánovaná na úvod sezony, byla zru­še­na. Abychom Vám trochu ukrátili čekání na závod u protinožců, připravili jsme tradiční předsezonní vydání magazínu FORMULE & motorsport.

Na jeho osmdesáti stranách najdete:

  • kompletní představení všech jezdců a týmů nadcházející sezony MS F1, doplněné podrobnými statistikami
  • detailní vizitky současných okruhů F1 včetně jejich mapek, technické specifikace a přehledu vítězů
  • časové harmonogramy velkých cen.

V březnovém vydání magazínu Formule&motorsport dále naleznete

  • nejdůležitější změny vtechnických a sportovních předpisech F1
  • analýzu šancí největších favoritů na titul v jezdecké i týmové klasifikaci
  • úvodní pohled do stájových boxů

Bonus

  • součástí vydání je vlepený rozkládací list, do nějž můžete průběžně zaznamenávat výsledky a bodové stavy v MS F1. Současně na něm najdete vyobrazení jednotlivých vozů a jezdeckých přileb.

Prodej březnového vydání magazínu FORMULE & motosport, jež je nepostradatelným průvodcem 62. ročníku mistrovství světa formule 1, byl zahájen v sobotu 12. března v prodejně Formuleshop v obchodním centru Čestlice u Průhonic (otevřeno i během víkendu), v pondělí 14. března bude k dostání ve všech pobočkách sázkové kanceláře Tipsport a od úterý 15. března u všech dobrých prodejců tisku v České republice.

Cena časopisu: 75 Kč. Pro předplatitele: 59 Kč.

Objednávka předplatného na bezplatné lince 800 300 302 nebo prostřednictvím internetu na http://www.periodik.cz/predplatne/casopis.php?akce=titulHYPERLINK "http://www.periodik.cz/predplatne/casopis.php?akce=titul&titul=80"&HYPERLINK "http://www.periodik.cz/predplatne/casopis.php?akce=titul&titul=80"titul=80

 

 

Copyright 2023 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign