Právě vychází MUSCLE&FITNESS 8/2012!

* Tváří v tvář Arnoldovi. Historický pohled na závodníka Arnolda Schwarzeneggera očima těch, kteří na soutěžním pódiu stáli proti němu. Jak věhlasného Rakušana vnímali Franco Columbu, Lou Ferrigno, Frank Zane a Chris Dickerson? Vyprávění Arnoldových kulturistických souputníků dotvářejí dobové snímky Schwarzeneggera a jeho soupeřů z pódií i z posilovny!

Arnoldovy tréninkové tipy rezonují i v rubrice GUEST EDITORIAL, kde jako autor poskytuje rady na udržení plochého břicha a štíhlého pasu

* Jak vypadaly tréninky, jež pomohly na stříbrném plátně proměnit herce Chrise Hemswortha (Thor), Chrise Evanse (Kapitán Amerika), Roberta Downeyho jr. (Iron Man) a představitele původního Hulka, Lou Ferrigna, na legendární komiksové superhrdiny, známé jako Avengers?

  * Tréninkový program Neuvěřitelného Hulka. Také vy byste chtěli mít svaly a sílu ikonického zeleného monstra? Ačkoli zřejmě nikdy nebudete metat auty a pěstí porážet vzrostlé stromy jako Hulk, 8týdenní specializovaný trénink M&F může pro vás znamenat podstatný rozdíl ve velikosti a síle!  

* Jaký vztah má ke sportu a k superhrdinům kanadský profesionální kulturista Ben Pakulski, jenž je protagonistou ilustračních snímků ve výše zmiňovaném „Hulkově" programu?  

* DoggCrapp. Posilovací systém, vycházející z principů vysoce intenzivního tréninku, přibližují jeho tvůrce Dante Trudel a špičkový americký amatérský kulturista Dusty Hanshaw.  

* Jak trénoval a jak se stravoval v přípravě na ME mužů 2012 IFBB nadějný český kulturista Milan Šádek? (Rozhovor s Milanem o jeho dosavadní životní i sportovní dráze vyšel v čísle 7/2012 M&F.)  

* Jak správně rozvrhnout trénink jednotlivých partií s ohledem na specifické požadavky žen v posilovně?  

* Jak správně provádět bicepsový zdvih s oporou loktů?  

* Jak dávkovat kardiovaskulární trénink, abyste si zachovali svalovou hmotu a zvýšili aerobní kondici?  

* Jak funguje L-arginin? Jaký je jeho vliv na srdeční zdraví a sexuální funkce?  

* Jak trénovat mrtvý tah pro rozvoj maximální síly?   * Co obnáší tradiční tréninková metoda „jedenadvacítek" a jak možno její koncept účinně obměňovat?  

* V jaké formě se prezentovali všichni finalisté letošních nejvyšších soutěží ČSNS a SSNKF v naturální kulturistice a fitness - mezinárodního M-ČR v Brně a M-SR v Dunajské Stredě?  

* Jak zachytil objektivem jednotlivé členy startovního pole IFBB FIBO Power Pro Men´s 2012 spolupracovník M&F Raymond Cassar z Malty?  

* Jak vypadali medailisté M-SR 2012 SAKFST v kulturistice a fitness dorostenců a ve fitness dětí ve Zvoleně? V jaké fazóně se divákům předvedli všichni účastnící tradiční Veľké ceny Staré Ľubovně?  

* Jak probíhaly letošní národní šampionáty strongmanů ve Skalici (SR) a v Hodoníně (ČR)?  

* Vyhodnocení 12. ročníku čtenářské soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS v transformaci postavy za tři měsíce. Kdo soutěž dokončil, kdo se probojoval do finále a kdo zvítězil?  

* Nakolik to svědčí v bikinách svůdným fitneskám Pauline Nordin, Felicii Romero, Jessice Paxson, Tanyi Merryman a Anik Nayler?  

* Angelina Jolie a Brad Pitt. Chcete si prověřit své znalosti o snovém páru Hollywoodu? Po zaslání správných odpovědí budou vylosovaní šťastlivci odměněny DVD nosiči s akčními snímky!  

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 8/2012! 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign