Právě vychází MUSCLE&FITNESS 8/2011!

Zajímá vás, jak účinně budovat svalovou hmotu bez nadměrného náporu na klouby a šlachy? Odpověď nabízí Mountain Dog - originální tréninkový systém amerického kulturisty a trenéra Johna Meadowse.

* Jak v posilovně trénovat pro očištění svalů, zbavení se tuku a zlepšení kondice?
* Jak rozdělit trénink svalových partií do jednotlivých dnů? Které procvičit společně a které raději ponechat na jindy?
* Proč a jak kombinovat aerobní trénink s posilováním?
* Krk jako sloup, uzlovité trapézy a široká ramena, také byste je chtěli? Poradíme vám, jak si je vypracovat.
* Arnold na pódiu. Historik silových sportů Josef Švub přibližuje kulturistickou dráhu Arnolda Schwarzeneggera optikou všech jeho soutěžních vystoupení. Třetí díl originální série přibližuje období let 1970-1974. (Úvodní část v čísle 3/2011 pojednává o létech 1963-1966. Událostmi let 1967-1969 se v čísle 5/2011 zabýval druhý díl.) Pokračování seriálu se připravuje do dalších čísel M&F. Nechybí ani spousta málo známých nebo u nás dosud nepublikovaných fotek! Arnold Schwarzenegger v časech své největší kulturistické slávy je v zářijovém vydání M&F přítomen i na titulní stránce a na trhacím posteru (foto Gene Mozee), na jehož druhé straně prezentuje své půvaby fitneska Timea Majorová (foto Alex Ardenti). * Víte, jak účinně a snadno cyklovat sacharidy a docílit tak lepšího vyrýsování a propracování svalů?
* Jak správně kombinovat výživové suplementy - pro svalový objem, vyrýsování, podporu tvorby testosteronu či lepší stimulaci NO?
* Vyhodnocení 11. ročníku čtenářské soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS v transformaci postavy za tři měsíce. Kdo soutěž dokončil, kdo se probojoval do finále a kdo posléze zvítězil?
* Jak vypadali všichni reprezentanti ČR a SR plus všichni medailisté letošních kontinentálních šampionátů IFBB - ME mužů v bulharské Sofii (foto Boris Bárdoš) a ME žen v ruském Ťumenu (foto Zdeněk Dryák)?
* V jaké formě se prezentovali účastnící letošních nejvyšších soutěží ČSNS a SSNKF v naturální kulturistice a fitness - mezinárodního M-ČR v Třinci a M-SR ve Veľkém Grobu?
* Jak využít tréninkového principu předvyčerpání pro solidní přírůstky svalové hmoty stehen?
* Jak správně provádět tlak ve stoji s jednoručkami?
* Lze cvičením s činkami celkem nahradit aerobní trénink?
* Z jakého důvodu trénovat v plném rozsahu pohybu a proč dělat strečink?
* Jaké jsou výhody mrtvého tahu s jednoručkami oproti standardní variantě s velkou činkou?
* Z jakých zdrojů a v jakém množství přijímat zdravé tuky s ohledem na specifické sportovní cíle?
* Jaké recepty na bílkoviny bohatá jídla doporučuje prominentní kuchař a vyznavač fitness Robert Irvines?
* Nakolik s to svědčí v sporém outfitu s minimem látky exotické Monique Ricardo? Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 8/2011!  

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign