Právě vychází MUSCLE&FITNESS 7/2012

* Crossfit. Kdy vznikl, z čeho sestává a komu je určen současný žhavý módní hit na poli fitness aktivit?

  * Zajímáte se o crossfit trénink, vaše fitcentrum (stejně jako zatím většina v ČR a SR) k tomu však nemá potřebné prostory ani vybavení? Chtěli byste vědět, jak aplikovat filozofii crossfitu i v omezených možnostech běžných posiloven?  

* Chcete zlepšit svůj výkon v benčpresu? Řešení nabízí specializovaný 12týdenní tréninkový plán, využívající nelineární periodizace zatížení. Trénink se zaměřuje na všechny svalové skupiny, podílející se na benčpresu, s cílem zajistit jejich součinnost pro impozantní výkon v tlaku na lavičce!  

* Mega-růstové faktory. Jak vhodně volenou tréninkovou strategií maximalizovat expresi inzulínu podobného růstového faktoru-I (IGF-I) a umocnit tím svalové přírůstky?  

* Jak vypadá skloubení atletického tréninku s metodikou bodybuildingu v podání americké fitnesky a bývalé vrcholové výškařky Erin Stern? Vítězka Figure Olympia 2010 se letos v Las Vegas pokusí získat zpátky svůj titul, o nějž přišla loni v souboji s Nicole Wilkins. Její trénink ovšem cílí nejen na tvarování postavy, ale i na rozvoj sportovní výkonnosti, jelikož vedle figure závodí Stern nadále také v atletice. Výsledkem je specifický tréninkový přístup, formující nejen atraktivní ale také plně funkční tělesnou hmotu. Sličná Erin Stern ve sporém plážovém outfitu figuruje také na titulní straně červencového čísla M&F. Její atraktivní fotografie potěší zejména mužské oko rovněž uvnitř aktuálního vydání.  

* Svaly na léto. Jak účinně rozvíjet svaly krku, předloktí a lýtek, jež jsou v typicky letním oblečení (v tričku a kraťasech) nepřehlédnutelné?  

* Český kulturista, teprve 23letý Milan Šádek, završil svůj seniorský debut finálovým 5. místem ve váze do 100 kg na ME mužů 2012. V nejsilněji obsazené a nejkvalitnější kategorii šampionátu přitom mohl podle nejednoho mínění stanout i na medailových stupíncích! Jaká je dosavadní kulturistická dráha této nové naděje české kulturistiky? Co jej ve 13letech přivedlo k činkám, jak trénuje a co zamýšlí do budoucna?  

* V čem tkví přínos cvičení pulloveru, jaké jsou jeho různé varianty a jak je správně vykonávat?  

* Jak technicky přesně provádět výpady vzad?  

* Jak dávkovat počty opakování v sériích v závislosti na specifických tréninkových cílech?  

* Co doporučuje v tréninku břišních půvabná americká fitneska Ava Cowan?  

* Přehmaty ve výživě. Špičkové profesionální fitnesky představují 10 nejčastějších prohřešků ve stravování a jak je odstranit.  

* Senior gym. Kulturistický nadšence Václav Papírník zůstává čince věrný i po šedesátce.  

* Jak vypadali všichni finalisté letošních ročníků M-ČR mužů, žen a párů SKFČR (foto Zdeněk Dryák, Ľudovít Major) a M-SR žen SAKFST (foto Zdeněk Dryák)?  

* V jaké formě se prezentovali všichni finalisté z ČR a SR na letošních kontinentálních šampionátech IFBB - na ME mužů v španělské Santa Susanně (foto Boris Bárdoš) a na ME žen v chorvatském Záhřebu (foto Zdeněk Dryák)? Úřadující mistři Evropy Peter Tatarka (kulturistika do 100 kg i absolutně) a Magdaléna Kažimírová (bikini fitness do 163 cm i absolutně) figurují v červencovém vydání také na trhacím posteru (autor Ivan Pavlisko).  

* Ralph Moeller a Matthias Hues: muskulatura made in Germany! Chcete si prověřit své znalosti o hollywoodských hvězdách akčního žánru, původem z Německa? Po zaslání správných odpovědí budou vylosovaní šťastlivci odměněny DVD nosiči s akčními snímky!   

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign