Opět vychází MUSCLE&FITNESS 6/2011


* Znáte pět nejčastějších chyb, týkajících se tréninkové intenzity a jak je lze napravit?

* Proč je pro úplný svalový rozvoj stehen nevyhnutné dělat dřepy? A jak je správně provádět?

* Chcete vypadat dobře v bikinách i v minisukni? Nabízíme vysoce intenzivní tréninky, které vám k tomu pomohou.

* Proč je při procvičování břišních svalů potřeba vyřadit z činnosti ohýbače kyčlí? Jsou břišní svaly jedna svalová partie, nebo je to skupina více svalů? Mohou být cvičební pomůcky z televizních reklam v tréninku břicha přínosem, nebo jsou to jen zbytečně vyhozené peníze? Přejete-li si vyrýsované střední partie těla, pomohou vám odpovědi na tyto a další otázky v aktuálním vydání M&F.

* Jak se mění svalová vlákna v důsledku typu tréninku?

* Jak rozlišit běžnou potréninkovou rozbolavělost od bolesti, která je projevem poranění z přetížení? Kdy se obrátit na lékaře a kdy nepříjemné pocity prostě ignorovat?

* Proč konzumace příliš nízkého množství sodíku ve stravě ohrozí nejen vaše výsledky v posilovně, ale může být i zdraví škodlivá?

* Z jakého důvodu jsou BCAA považovány za stejně důležitou součást suplementačního plánu sportovce jako syrovátková bílkovina, kreatin či rybí tuk?

* Z jakých zdrojů a v jakém množství přijímat sacharidy s ohledem na specifické sportovní cíle?

* Žhavá těla. Žebříček deseti nejpřitažlivějších dam fitnessu, jak jej vidí čtenáři mezinárodních časopiseckých titulů MUSCLE&FITNESS a FLEX. Nechybí spousta atraktivních fotografií, vítězka ankety Amanda Latona figuruje také na titulní stránce červnového vydání.

* Jak vypadali všichni finalisté letošního mistrovství SR v kulturistice mužů SAKFST? A v jaké fazoně se divákům v bratislavské Hant Aréně předvedl profesionální kulturista Phil Heath, který na M-SR absolvoval exhibiční vystoupení?

* Jak si sestavit krátký a účinný kruhový trénink celého těla pro případy časové tísně? * V čem tkví efektivita lehko-těžkého tréninkového přístupu?

* Jak správně provádět stahování kladky přes hlavu vkleče pro dlouhou hlavu tricepsu?

* Čím se liší Girondova verze kliků na bradlech od standardního provedení? V čem je její přínos?

* Proč by posilování určitě nemělo chybět na seznamu sportovních aktivit žen, usilujících o hezkou sportovní postavu?

* Nakolik to na pódiu přistalo všem účastnicím letošního úvodního ročníku Bikini International v americkém Columbusu?

* V jaké formě se představili všichni závodníci premiérového FIBO Power Pro Championships 2011 (Essen, Německo) v profesionálním bodybuildingu? (Vítěz Dexter Jackson se nachází také na trhacím posteru uvnitř čísla. Z druhé strany figuruje Peter Kokoška, loňský mistr Evropy IFBB.)

* Jak se formoval celoživotní vztah ke kulturistice Vladimíra Štěpánka? A jak vzpomíná na dnes již zaniklý oddíl Start Praha, jemuž léta předsedal?

* Jaký je životní příběh německého kulturisty Franze Dischingera, jenž byl v 60. letech minulého století tréninkovým partnerem Arnolda Schwarzeneggera?

* DO FORMY 2011 S MUSCLE&FITNESS. Závěrečné pokyny pro účastníky tradiční soutěže ve změně postavy vyhlášené v M&F 3/2011.

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 6/2011!   

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign