Něžné a krásné, dubnové FotoVideo!

Ale to opravdu není vše, co nové, dubnové vydání fotografického časopisu FotoVideo nabízí. Znáte Jana Mlčocha? Je toho o něm k dispozici zatím poměrně málo, pár samostatných výstav, jeden rozhovor..., ale je to člověk-fotograf duší i tělem, člověk, jehož unikátní a náročný způsob fotografování aktů se vám bude určitě líbit. Stačí se jen zadívat do jeho úchvatných snímků.

  A další překvapení! Art filtry (jinak také umělecké filtry, či programy, režimy) posouvají realistickou fotografii do světa "kumštu". I když se říká, že bez práce nejsou koláče, zde to neplatí. Bez práce, a to na jedno cvaknutí, se stanete umělcem. Věřte nebo nevěřte, více se dočtete v dubnovém FotoVideo.  

Té krásy a překvapení obsahuje náš časopis opravdu moc. V „Přípravce" soutěže Fotograf roku vám poradíme jak fotit divokou přírodu, ve FotoOpravně si můžete „na počkání" nechat opravit své fotografie, už teď můžete posílat své snímky do našich nových a kvalitních workshopů, určitě se zastavíte nad fotografiemi z nejslavnější novinářské soutěže World Press Photo, jejíž 55.ročník obeslalo více než pět tisíc profesionálních fotografů z celého světa, čeká vás nová Hospůdka u fotografa, dokonalá Digoškola, tipy na nákup fotografického příslušenství, pozlacené fotky Jiřího Georgie Ksandra a další a další a další.   A nezapomeňte poslat své snímky do finančně bohaté soutěže EISA Photo Maestro!  

Dubnové FotoVideo prostě nemůžete propást! Najdete ho v každé kvalitní prodejně tisku.

Objednat si časopis FotoVideo můžete hned na www.ifotovideo.cz nebo na telefonech: 225 985 225 a 777 333 370 nebo dokonce sms ve tvaru: FOROVIDEO JMÉNO,PŘÍJMENÍ, ULICE A ČÍSLO, PSČ, MĚSTO  na Tel. číslo: 605 202 115! Dobré a přívětivé, jarní světlo a dokonalé fotografické zážitky vám všem přeje redakce časopisu FotoVideo a webu www.ifotovideo.cz 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign