MUSCLE&FITNESS právě vychází číslo 9/2011

 * Tréninky mistrů. Arnold Schwarzenegger, Frank Zane, Lee Haney, Dorian Yates a Ronnie Coleman - jak trénovali v době svého výkonnostního vrcholu? Každá z pěti legend bodybuildingu přibližuje trénink vybrané svalové partie: Arnold paže, Zane ramena, Haney hrudník, Yates záda a Coleman stehna!  

* Znáte německý tréninkový systém GVT (German Volume Training)? Zajímá vás, proč je jeho koncept 10 sérií o 10 opakováních (10 x 10) jednoho cviku na každou svalovou partii v budování svalové hmoty tolik úspěšný?  

* Proč je pro přírůstky svalové hmoty přední strany těla potřeba trénovat také zadní řetězec svalů? Věděli jste, že tytéž svaly zadní strany těla mají klíčový význam pro výkonnost ve většině sportů? Zajímá vás, jak je účinně a komplexně procvičovat?  

* Jak se na své zřejmě poslední soutěžní vystoupení na letošní Olympia 202 Showdown připravuje slovenský profesionální kulturista Jaroslav Horváth? V Košicích jej navštívil redaktor Boris Bárdoš. Sympatický účastník celkem 27 profesionálních závodů a dvojnásobný amatérsky mistr světa IFBB je v zářijovém vydání také na titulce (společně s Terezou Kristlovou) a na trhacím posteru (v obou případech autor Josef Adlt). Na druhé straně středového plakátu figuruje čtyřnásobný Mr. Olympia Jay Cutler na lasvegaské momentce Ľudo Majora.  

* Kruhový trénink pro chlapy. Pouhá půlhodina stačí, abyste s tímto záběrem na celé tělo rozbušili srdce a napumpovali svaly. Nic pro měkoty!   * Proč by se také ženy neměly vyhýbat benčpresu? A jak by měl vypadat vzorový trénink tlaku vleže s ohledem na potřeby něžného pohlaví?   * Jak vypadalo všech dvanáct dosavadních vítězů Mr. Olympia v době svého největšího lesku a jak jsou na tom nyní? Více v exkluzivní galerii M&F!  

* Kofein, beta-alanin, kreatin, A-AKG, betain - pět výživových doplňků, jež najdou uplatnění na poli zlepšování síly, rychlosti i hbitosti. Jak je užívat pro co nejlepší výsledky?  

* Saláty k nakousnutí. Čtyři recepty na chutné saláty s vysokým obsahem bílkovin pro obohacení vašeho jídelníčku.   * Jak si zpestřit trénink cviky s kotouči a rozvíjet funkční sílu?  

* Jakých chyb se v posilovně a u stolu dopouštějí začátečníci nejčastěji?  

* Co shledává jako nejúčinnější cestu ke štíhle a tvarované postavě fitness modelka Ashley Horner?  

* Jak probíhalo bratislavské setkání redakčního týmu M&F s vítězi jednotlivých kategorií 11. ročníku DO FORMY S MUSCLE&FITNESS a s atraktivními hosty?  

* Jak vypadali všichni medailisté mládežnických šampionátů SKFČR a SAKFST - mistrovství ČR dětí, dorostu a juniorů v Brně a nejvyšší slovenské juniorské soutěže v Zuberci?  

* V jaké formě se prezentovali finalisté IFFNB European Championships v naturální kulturistice a fitness? A co na sebe prozradili Jendovi Cahovi absolutní vítěz Erik Tóth a nejlepší v ženských kategoriích Petra Kadlecová, Jindra Šípková a Patrícia Semanová?  

* Jaké zajímavé momentky pořídila redaktorka Zlata Klaučová na M-SR 2011 ve fitness dětí?  

* Jaký průběh měl letošní jubilejní patnáctý ročník siláckých zápolení O meč Matúše Čáka v Trenčíně?  

* Nakolik to svědčí v dvojdílných plavkách atraktivním fitness modelkám? V lechtivém outfitu se představují Katie Barnes, Mary Jarmolovich, Amanda Latona, Lindsie Renee, Tianna Ta a Natalia Muntean.  

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 9/2011!   

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign