MUSCLE&FITNESS číslo 3/2015

* Superšance i pro vás! Jste nespokojení se svým nynějším výzorem a toužíte po zásadní změně? A nejlépe v relativně krátkém časovém horizontu, řekněme do tří měsíců? Redakce MUSCLE&FITNESS opět vyhlašuje pro zájemce z ČR a SR tradiční korespondenční soutěž ve změně postavy pro kondičně a rekreačně cvičící muže a ženy každého věku. Propozice, informace a přihlášky do 15. ročníku DO FORMY S MUSCLE&FITNESS se nacházejí v čísle 3/2015 M&F!

  * Napáchaly zimní měsíce - a zejména sváteční období - na vás znatelné škody? Vymkla se vám zimní objemovka z rukou a nabrali jste víc tuku než je zdrávo? Anebo prostě jen chcete vyrýsovat a přivítat teplé sluneční paprsky v náležité formě? Pokud souhlasně pokyvujete hlavou, právě vám je určen trojměsíční intenzivní posilovací a aerobní tréninkový program Vyrýsujte během 12 týdnů. Vzhledem k roční době, charakteru fyzické aktivity a délce trvání je tento tréninkový cyklus dobře využitelný také pro adepty nového ročníku naší transformační soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS.  

* Úspěšná redukce tuku a budování svalové hmoty je jen z poloviny záležitostí tréninku. Zbytek je - o výživě! Zásady stravovaní pro spalování tukového balastu a svalovou hypertrofii představuje článek Co jíst, abyste vyrýsovali?, jenž je v přímé návaznosti na předchozí tréninkový materiál. V nabídce jsou vzorové jídelníčky a návrhy suplementačního režimu!  

* Jak využít silového stojanu k procvičení všech tělesných partií, navíc vesměs těmi nejzákladnějšími silovými cviky?  

* Jaké jsou zásady zimního běhání v přírodě?  

* Jak se daří Jasonu Postonovi závodit na nejvyšší úrovni v profesionálním physique - i přes diagnózu cukrovky typu 1?  

* Jak si tréninkem deltových svalů dvakrát týdně vybudovat masivnější ramena?  

* Jak správně provádět Zottmanovy zdvihy s oporou loktů?  

* Proč se výskoky na bednu skvěle hodí do kruhového tréninku pro rozvoj sportovní výkonnosti a fyzické kondice?  

* Jak překonat kritický bod ve dřepu?  

* Čím by se měli v posilovně řídit celoživotní vyznavači činek z řad seniorů, překročivších padesátku?  

* Jak formuje zadeček a dolní končetiny půvabná americká fitneska, finalistka loňské Bikini Olympia, Amanda Latona? Sličná tmavovláska, domovem v americkém Las Vegas, figuruje také na titulce březnového vydání M&F. Zejména mužské oko pak ocení Latoniny dokonalé křivky také na posteru uprostřed čísla; z jeho druhé strany se nachází trojnásobný vítěz Olympia 212 Showdown James „Flex" Lewis.  

* Malému-velkému muži z posteru Flexu Lewisovy je věnován rovněž obsáhlý materiál TAKTIKA PRO MASIVNÍ PAŽE zabývající se tréninkem jeho unikátních nadloktí.  

* Jak trénuje a jak se stravuje vycházející hvězda slovenské kulturistiky Roman Vavrečan z Námestova na Oravě.  

* Jak rozvíjí sílu nejlepší powerlifter historického rankingu SAKFST, slovenský reprezentant Tomáš Haršány z obce Častá, poblíž Bratislavy?   * Jakými tréninkovými postupy rozvinout široké prsní svaly?  

* Jaká je sportovní filosofie ukrajinské fitnesky Olgy Kulinič?  

* Jak vypadá rovnováha mezi posilováním a kardiem v podání britské profesionální bikini fitnesky Michelle Brannan?  

* Jak se Slovence Michaele Brutenič povedlo vyformovat postavu po těhotenství, zbavit se tukového balastu a proniknout do světové špičky IFBB v bikini fitness?  

* Co obnáší kondiční příprava dvojnásobného olympijského vítěze ve vodním slalomu Michala Martikána z Liptovského Mikuláše?   * Jaká jsou specifika cvičení s dětmi? Pohybový repertoár svého čtyřletého synka Sama mapuje Josef Švub. (Článek na totéž téma publikoval autor také v čísle 6/2013 M&F.)  

* Jaká jsou pozitiva ledového koupele pro regeneraci po tréninku?  

* Jaká je optimální délka přestávek mezi sériemi těžkých dřepů?   * Jak se rychle a bezpečně vrátit k benčpresu po zranění rotátorové manžety?  

* Jak si připravit chutné speciality z ryb, plné bílkovin - lososové muffiny a pečeného halibuta?  

* Spalovače tuku (II.) - přehled těch nejlepších předtréninkových stimulantů na českém a slovenském trhu. (První část vyšla v čísle 6/2014 M&F).  

* Přispívá hořčík k podpoře sportovní výkonnosti?  

* Proč je vitamín C - vedle podpory imunity - také vítaným doplňkem stravy v kulturistice?  

* Které doplňky stravy a v jakých dávkách mají pozitivní vliv na sexuální výkonnost?  

* Adaptace na silový trénink. To je ústřední téma II. části návratů k IX. mezinárodní konferenci o silovém tréninku v Itálii, o níž píše odborný konzultant M&F, prof. MUDr. Dušan Hamar, CSc. (První díl vyšel v čísle 2/2015 M&F.)  

* Mike Piliotis. Kulturistu z anglického Devonu, aktivního v 60. až 80. let m. s., představuje v rubrice HVĚZDY MINULOSTI historik silových sportů Josef Švub.  

* Jak vypadali finalisté loňských ročníků soutěží v naturální kulturistice a fitness - Danox Natural Cupu 2014 a Natural Cupu Komárno 2014?  

* V jaké formě se představili účastnící finálových soubojů na VC Dubnice 2014 SAKFST juniorů?  

* Čím si prošli během tří měsíců trvání soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS 2014 Robert Mach, vítěz kategorie mužů nad 45 let, a Zuzana Vejvodová, nejlepší v témže věkovém rozmezí u žen? A jak vypadali další finalisté a finalistky v obou zmiňovaných kategoriích?   * Poplach pro střelce z Kobry 11.

Chcete si prověřit své znalosti o aktérech slavné televizní série? Po zaslání správných odpovědí budou vylosovaní šťastlivci odměněni DVD nosiči s akčními snímky!    

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 3/2015!   

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign