Mlékárna Valašské Meziříčí s Resortem Luhačovice zvou tuto sobotu na první ročník Food Festivalu

„Věříme, že tato unikátní gastronomická akce Resortu Luhačovice se shledá s velikým úspěchem a nezůstane jen u prvního ročníku," říká Zdeněk Bukovjan, obchodní ředitel Mlékárny Valašské Meziříčí. „Naše spolupráce s Resortem Luhačovice, která započala v květnu tohoto roku úspěšně pokračuje, a je skvělé, že během tohoto speciálního dne můžeme v rámci regionálních specialit a tradičních výrobků kraje představit i naši mlékárnu," dodává Zdeněk Bukovjan.

  Mlékárna Valašské Meziříčí se jako jeden z hlavních partnerů resortu Luhačovice zúčastní prvního ročníku Food Festivalu v Luhačovicích, který je určen všem znalcům dobrého jídla, odborníkům v oboru gastronomie, rodinám s dětmi a všem, kteří si chtějí užít pěkný den plný dobrého jídla, pití a zábavy. Šéfkuchaři pěti hotelových domů předvedou to nejlepší ze své kuchyně a návštěvníci tak mají jedinečnou příležitost ochutnat  a zároveň porovnat degustační menu, speciality i neobvyklé chutě běžných pokrmů, regionální kuchyni a valašské speciality.  

Mléčný bar, v režii Mlékárny Valašské Meziříčí, nabídne účastníkům festivalu ochutnávku vybraných produktů. Ty patří mezi špičku mléčných výrobků a získaly již několik hodnotných ocenění, jako je Regionální potravina Zlínského kraje nebo Mlékárenský výrobek roku. Zároveň si návštěvníci tyto produkty mohou zakoupit nebo si o ně zasoutěžit v rámci doprovodného programu mlékárny.   

Doprovodný program festivalu bude probíhat v průběhu celého dne a nabídne sabráž sektů, workshopy se šéfkuchaři, ochutnávku vín nebo míchaných nápojů od Rudolfa Jelínka. Pro nejmenší je připraven dětský koutek s Českým Animačním Teamem a dětská diskotéka. Food Festival vyvrcholí večer skvělým koncertem, ohňostrojem a stylovou after party.                                     

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign