Mlékárna Valašské Meziříčí odhaluje na českých hradech a zámcích tajemství skvělé chuti & promyšlený cross marketing

„Projekt je velmi zajímavý propojením několika památek a svou komplexností, která zasáhne jak konzervativní turisty, tak moderní cestovatele, kteří své cesty často začínají na internetu. Jsme proto velmi rádi, že můžeme své výrobky v rámci tohoto projektu prezentovat a věříme, že naši zákazníci odhalí nejen mnohá historická tajemství, ale i skvělou chuť našich výrobků," říká Zdeněk Bukovjan, obchodní a marketingový ředitel Mlékárny Valašské Meziříčí. 
ML1
          „Do projektu se zapojíme potištěním deseti našich produktů Bílý jogurt 150g a 500g, Kysaná smetana, Valašska kyška a Smetanové jogurty jahoda, jahoda s vanilkou, čokoláda, višeň s vanilkou, borůvka, oříšek." uvádí Radka Benešová, marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Tyto ponesou nejenom image vybraných objektů s jejich historickými postavami, ale i logo projektu a informaci o soutěži. Více o ní naleznou zájemci na našich webových stránkách.

ML3

Milovníci historie a tajemství nasbíráním série víček kompletní kolekce deseti tajemných postav od jogurtů s motivem hradů a zámků a následným zasláním (různých postav) získají okamžitě dětskou vstupenku na jakýkoliv ze zapojených hradů a zámků. Každých 14 dní bude navíc  probíhat losování o zajímavé ceny a na konci soutěže proběhne závěrečné losování o pobyt na zámcích. Cestování bude tak nejenom poučné, zábavné, ale i zdravé," dodává Radka Benešová.   Na deseti českých hradech a zámcích mají návštěvníci v rámci projektu „Otevřte 13. komnatu" již druhým rokem možnost zažít netradiční prohlídku v doprovodu tajemné postavy. Stačí navštívit sedm z deseti zapojených památek, vyluštit jejich tajemství, a pak už si jen vybrat zámek či hrad, na kterém chtějí otevřít tajemnou 13. komnatu. Projekt, určený zejména rodinám s dětmi, zapojuje všechny návštěvníkovy smysly, od hmatu až po chuť.   

ML22 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign