Máte už srpnové FotoVideo?

A vedle této nádherné příležitosti ukázat jak jste dobří a ještě k tomu vyhrát pěkné peníze a krásné ceny, máte obdobnou možnost v dalších čtrnácti fotografických soutěžích, které v časopise FotoVideo právě probíhají, a které opravdu nemůžete minout.

Je to tak! Časopis Fotovideo je soutěžní, hravé, milé a také poučné a inspirativní, fotografické médium, ve kterém by každý fotograf měl najít pořádný kus toho, co právě ke svému koníčku či práci potřebuje.

Sníte o současné erotické fotografii? Máte jí mít? Máte rádi nahé snímky Sáry Saudkové? V tomto vydání najdete jejich velký, reprezentativní výběr. Zkusili jste někdy cestovat po Africe a fotit domorodé kmeny?

Jaké to je, vysvětlí a ukáže ve svém portfoliu Ondřej Kolman. Těšíte se na Photokinu? Víte jak dopadla Praha fotografická? Chcete se naučit opravdu jednoduché fotografické úpravy?

Zajímá vás velký exkluzivní test Nikonu D800? Tyto a dalších několik desítek výjimečných a originálních článků a materiálů vytvořených českými i světovými autory najdete v srpnovém FotoVideo. Skočte si proto do nejbližší velké trafiky, snad tam toto srpnové vydání ještě dostanete. A pokud ne, žádný problém! Časopis

FotoVideo si můžete v každou denní i noční hodinu objednat na www.ifotovideo.cz nebo na telefonech:225 985 225 a 777 333 370 a nebo dokonce pomocí SMS ve tvaru: FOTOVIDEO JMÉNO, PŘÍJMENÍ, ULICE A ČÍSLO, PSČ, MĚSTO na čísle 605 202 115!

Krásné letní fotografování a duchaplné zážitky vám přeje redakce časopisu FotoVideo a webu www.ifotovideo.cz. Najdete nás samozřejmě každý den i na FACEBOOKU a jednou týdně v Elektronických novinách! A brzy si nás budete moci stáhnout do svého PC, iPADu, elektronické čtečky či chytrého telefonu.A ještě na tom vyděláte!

Čtěte uvnitř tohoto vydání! 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign