Krásných padesát divokých t.e..č.e.k - výstavy Moniky Sichrovské

Hlavním námětem nové výstavy je zámecký park ve Vinoři u Prahy a obrazy nesou název "Vinoř - Divoká džungle". Technika malby a zpracování se nese v duchu vlastního typu "soustředné" perspektivy, která rozvíjí, již od dob renesance známou, perspektivu lineární.

Výstavu zahájil spolu s auorkou ve středu 26. června 2013 v Galerii Břehová, Břehová 4, Praha 1 fotograf a hráč na didgeridoo Jiří Heller. V Galerii Břehová budou obrazy k vidění do 30. června 2013. Od 1. do 15. července 2013 ji diváci mohou navštívit v galerii U zlatého kohouta, Michalská 3, Praha 1.

JHeller

Monika Sichrovská: „A proč krásných padesát divokých teček? Protože tečky ráda používám v dopisech jako znamení toho, že něco bylo a něco dosud neznámého bude. Divoké tečky též symbolizují můj malířský rukopis a styl, kdy na obrazech skládám viděná, cítěná a prožívaná místa a kouzla ze stop a skvrn barevného spektra. A nakonec padesát je i let, které touto výstavou oslavím."  

Foto: © Martin Fryč - snímky ze zahájení, autorka Monika Sichrovská, fotograf a publicista Jiří Heller s významným českým iluzionistou Petrem Kasnarem. Foto: © Jiří Heller      

www.krajinomalba.cz

Fotogalerie

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign