Již v prodeji : MUSCLE&FITNESS 3/2011

MUSCLE&FITNESS              3/2011

Arnold na pódiu. Historik silových sportů Josef Švub přibližuje kulturistickou dráhu Arnolda Schwarzeneggera optikou všech jeho soutěžních vystoupení. První díl originální série přibližuje období let 1963-1966. Pokračování seriálu se připravuje do dalších čísel M&F. Nechybí ani spousta málo známých nebo u nás dosud nepublikovaných fotek!

Arnold Schwarzenegger ve stylizované podobě do jedné ze svých nejslavnějších filmových rolí (Barbar Conan) je přítomen i na trhacím posteru. Na druhé straně figuruje bronzový z loňské Olympie Branch Warren na lasvegaské momentce Ľudo Majora.

Zimní objemovka: 6týdenní posilovací program pro všechny hlavní svalové partie se základními cviky pro zvýšení tělesné váhy a nabrání svalové hmoty. Vyzkoušejte!

Existuje jen velmi tenká hranice mezi dostatečným a nadměrným zatížením, které bývá nejčastější příčinou výkonnostní stagnace. Víte, jak včas rozpoznat příznaky přetrénování, jak se jim vyhnout, respektive co nejdříve odstranit jejich nežádoucí vliv?

Superšance i pro vás! Jste nespokojení se svým nynějším výzorem a toužíte po zásadní změně? A nejlépe v relativně krátkém časovém horizontu, řekněme do tří měsíců? Redakce MUSCLE&FITNESS opět vyhlašuje pro zájemce z ČR a SR tradiční korespondenční soutěž ve změně postavy pro kondičně a rekreačně cvičící muže a ženy každého věku. Propozice, informace a přihlášky do 11. ročníku DO FORMY S MUSCLE&FITNESS se nachází v čísle 3/2011 M&F.

Kulturisté zrovna přicházejí na to, co powerlifteři a elitní siloví sportovci znají už léta - že řetězy mohou pomoci budovat nejen sílu, ale i hutné a kvalitní svaly. Zajímají vás nové techniky a postupy pro trénink s řetězy ke stimulaci svalového růstu?

Proč a jak využít vzpěračských cviků v tréninku žen? Trh, přemístění nebo nadhoz propracují každou svalovou partii, spalují tuk a zároveň posilují kardiovaskulární systém. Pro ženy tak mohou být cestou k hezké sportovní postavě s tvarovanými svaly, disponujícími navíc funkční silou. Chcete se je naučit?

Jak to svědčí pod činkou vzpěračským rekordmankám z loňského MS ve vzpírání v turecké Antalyi?

Jak vzpomínají na svůj start na MS 2010 IFBB v klasické kulturistice mužů v Budapešti všichni finalisté z Česka a ze Slovenska? Jak se na šampionát připravovali a nakolik jim vyšla jejich předsoutěžní očekávání? (Účinkování našinců na MS přibližují vedle psaného slova také fotografie Igora Kopčeka.)

Jak překonat stagnaci v rozvoji bicepsů?

Jak správně provádět zvedání nohou s cvičebním míčem?

Proč bez dostatku bílkovin nelze účinně budovat svalovou hmotu?

Tricepsové extenze s činkou - jaký je rozdíl provádíte-li je ve stoji, vsedě či vleže?

Předsoutěžní anabolika. Proč mnoho kulturistů spoléhá - pro dosažení vyrýsovaného vzhledu, jimž se chtějí prezentovat na pódiu - především na farmaceutické přípravky?

Jakých výkonů dosáhlo všech 18 účastníků (16 mužů, 2 ženy) loňského ročníku M&F Souboje bicepsů? Přinášíme fotografie všech soutěžících!

Třebaže se představa grilování váže převážně k letní pohodě, gril nemusí spát ani v zimě. Nabízíme pět receptu na chutná jídla z masa pro grilování v domácích podmínkách.

Nakolik to svědčí v sporém tréninkovém outfitu půvabné fitnesce Hetaher Mae French?

Čím si přešel během tří měsíců trvání desátého ročníku soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS Petr Boudyš, vítěz kategorie mužů od 26 do 35 let? A jak vypadalo dalších osm finalistů téhož věkového rozhraní?

Jaká je tréninková filozofie 57letého sportovce a otužilce Vladimíra Hlatkého?

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 3/2011!

 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign