Jedenáctý ročník CykloTREKu v okolí Unhoště.

CykloTREK 2011                                               

Motto: "Buď cestu najdu, nebo si udělám vlastní."

Ahoj přátelé a kamarádi,

letos pořádáme již jedenáctý ročník CykloTREKu v okolí Unhoště. Zatímco dravci se řítí silnicemi, blátem a prašnými cestami přes pole, kopce a rokliny, jen aby nasbírali co nejvíce bodů, romantici si po letošní dlouhé zimě konečně naplno vychutnávají prosluněné meze, paloučky, rozkvetlé stromy a jiné krásy přírody. Na rodiny s malými dětmi čeká lehčí trať kolem Unhoště...

Sejdeme se v Unhošti v sobotu 28. 5. 2011 v 8:30 na parkovišti u videopůjčovny (GPS: 50°5'1.852"N, 14°7'45.028"E) pod sokolovnou. Zde od vás vybereme přihlášku (revers), padesát korunek jako startovné, na oplátku rozdáme barevné mapy a seznam stanovišť a provedeme poučení. Prosím o dochvilnost, neboť závod bude začínat přesně v 9:00. Cíl bude na Štábu (pro neznalé místních poměrů - oddílová klubovna, nachází se u rybníka za pivovarem, GPS: 50°4'48.897"N, 14°6'52.077"E) nejpozději v 15:30, tam také proběhne slavnostní vyhlášení vítězů, otření slziček poražených a zároveň budou šrámy, boule, štípance, otlaky od sedla a jiná příkoří odškodněny malým občerstvením u ohně pro všechny.

Budeme soutěžit v těchto kategoriích:

 • dravci - 2 - 4 závodníci zaměření na výkon
 • romantici - po 2 - 3, kteří jsou zaměření na prožitky
 • rodinky - dospělák nebo dva + libovolný počet dětí mladších 15 let

Děti do 15 let mohou soutěžit pouze v doprovodu rodičů.

Pravidla:

Úkolem družstva je v daném časovém limitu získat co nejvíce bodů za projetí stanovišť. Stanoviště mají různou bodovou hodnotu - podle obtížnosti, jejich seznam dostanete na startu. Důkazem o projetí stanoviště je otisk označovacích kleštiček do startovní tabulky (nutná mapa, buzola a tužka). Družstvo se během soutěže nesmí od sebe vzdálitvíce než 50 metrů (nesmí se rozdělit). Trasu a pořadí jednotlivých stanovišť si soutěžící volí podle svého uvážení. Při rovnosti bodů rozhoduje čas. Za každou minutu zpoždění - jeden trestný bod. Uzavření cíle je v 16:00.

A teď co s sebou:

 • bicykl + ochranná přilba - nejlépe trekový či horský (pojede se po silnicích, lesních i polních cestách), mapa KČT č. 36 okolí Prahy západ (M 1:50.000)
 • buzola, tužka
 • jídlo a pití
 • vhodné oblečení (soutěž se jede za každého počasí)
 • startovné 50 Kč platí všichni (předškolní děti zdarma)
 • předem vyplněný a podepsaný revers (přihlášku), ušetříme tak čas na startu

Z organizačních důvodů potvrďte prosím co nejdříve vaši účast na adrese fronek.petr@gmail.com: počet družstev, jejich kategorie a počet soutěžících / neodesílat vyplněný revers, odevzdejte na startu /  kde vám též budou zodpovězeny všechny všetečné otázky. Více pak na www.pochoden.cz

S pozdravem Petr Froněk, PS Paprsek Unhošť, oddíl Pochodeň, Mobil 605 451 407

Prosba:

 • Prosíme, nejezděte autem dolů ke klubovně autem, zaparkujte si ho nahoře upivovaru
 • Letos se nedá parkovat na startu na parkovišti pod Sokolovnou. Po odstartování závodu bude parkoviště uzavřeno a ke svým autům byste se po závodě nedostali. Po složení kol nutno přeparkovat.
Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign