Jak mohou infrasauny pomoci při hubnutí?

Jsou ženy, které mohou sníst tolik jídla, kolik chtějí a nepřiberou ani gram. Naproti tomu jsou ale nešťastnice, na nichž je vidět každý gram snědeného jídla. Právě tato druhá skupina žen se mnohdy trápí nesmyslnými a v mnohých případech i neúčinnými dietami. Chtěly byste ale vědět, jak relaxovat a zároveň hubnout? Není nic snazšího, pokud se pravidelně saunujete v infrasauně. Ano, právě to je tajemstvím nejen bezbolestného shazování kil, ale také svěží a jemné pokožky bez celulitidy.

sauna11

Během pobytu v infrasauně nám hluboko do těla (až 4 cm pod pokožku) proniká 

infračervené záření.  Celé naše tělo i orgány se zahřívají a navozuje se tzv. umělá horečka. Během ní dochází k produkci potu, čímž se naše tělo této horečce brání. Během 30minutového sezení v sauně takto můžeme vypotit až 0,5 kg hmotnosti. Nejedná se ale o čistý úbytek na váze. Ztratili jsme pouze tekutiny, které bude potřeba po saunování zase doplnit. Společně s potem se však spalují kalorie. Během již výše zmiňované půlhodinky jich můžeme spálit až 300, což je to samé, co spálíte během půlhodinky běhání nebo plavání. Jaký z toho pro nás plyne závěr?

sauna12

Tímto způsobem se dá stejně tak dobře zhubnout jako během sportování a rozhodně nás to nestojí tolik námahy. Při pravidelném pobytu v infrasauně si začneme všímat nejen úbytků na váze, ale i postupného zjemnění a vyhlazení pokožky. Zapomenout nesmíme ani zmínit, že je také účinným pomocníkem v boji s celulitidou. Při prohřívání našeho těla je podkožní tuk zkapalňován a ten pak následně i se všemi nečistotami odchází v podobě potu z našeho těla pryč. Infrasauna nám tak pomůže nejen bojovat s celulitidou, ale odstraní i škodlivé toxiny. Tento netradiční způsob rekreace všem ženám přináší únik od uspěchaného světa, tolik potřebnou regeneraci a relaxaci. Nechte i vy své tělo hýčkat během saunování.  

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign