INTERSPAR představuje novou on-line službu SPARty servis Párty na objednávku v INTERSPARU

„V současné době se životní tempo neustále zrychluje, a právě proto přicházíme s novou internetovou službou SPARty servis, která umožní našim zákazníkům vybrat si pohoštění pro různé příležitosti on-line z pohodlí domova či kanceláře a ušetřit tak cenný čas," říká Martin Ditmar, generální ředitel společnosti SPAR ČOS. „Nová služba SPARty servis usnadní našim zákazníkům přípravu nejrůznějších oslav nebo večírků, a pomůže jim také v klidu zajistit pohoštění například na důležitá pracovní jednání," dodává Martin Ditmar.

Při výběru občerstvení stačí vyplnit jednoduchý objednávkový formulář na internetových stránkách www.spartyservis.cz, a potom je již možné vybírat z široké nabídky obložených chlebíčků, minicroissantů, kanapek, obložených mís, zákusků a dortů. Zákazník si následně zboží vyzvedne na vybrané provozovně v  termínu, který uvedl na objednávce. Objednané zboží je možné vyzvednout v restauracích Interspar, kavárnách Tutto Bene, v občerstveních Cafe Cappuccino To Go a v prodejnách SPAR City.

Restaurace INTERSPAR a další gastronomická zařízení společnosti SPAR ČOS

INTERSPAR není jen zárukou nákupů kvalitního a čerstvého zboží. Zákazníci mohou využít také služeb moderních velkokapacitních restaurací Interspar, kaváren Tutto Bene a občerstvení Cafe Cappuccino To Go.  

Restaurace INTERSPAR denně nabízejí široký výběr hotových jídel, ovocný a salátový bar, minutky na grilu a smažené sýry, dále pak širokou nabídku nápojů, studeného občerstvení, dortů, zákusků a moučníků. Veškerý sortiment je samozřejmě vyroben z kvalitních a čerstvých surovin.  

Cafe Capuccino To Go a kavárny Tutto Bene představují skutečné specialisty na kávu. Kromě nejrůznějších druhů kávy a mléčných koktejlů, nabízí kavárny také rychlé občerstvení (obložené pečivo, jídla z teplého pultu atd.), sladké zákusky a dorty.   Více informací na: www.interspar.cz www.spartyservis.cz

www.facebook.com/Interspar.cz Staňte se našimi fanoušky

    

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign