INTERSPAR potěší zákazníky příjemnými cenami i na podzim

„V našich prodejnách mají zákazníci možnost nakoupit snadno, rychle a kvalitně široké spektrum zboží, což předurčuje INTERSPAR jako skvělé místo pro velký rodinný nákup," uvádí Martin Ditmar, generální ředitel SPAR ČOS. „Také pro podzimní období jsme připravili našim zákazníkům řadu skvělých nabídek, díky nimž mohou nakoupit potraviny a další zboží za velmi příznivé ceny, " dodává Martin Ditmar. 

Tipy z podzimní nabídky

- Piva pro závěr grilovací sezóny i podzimní romance s chutí vína Pro závěr grilovací sezóny připravil INTERSPAR širokou nabídku piv, která si v akci mohou zákazníci dopřát se slevou až 33 %. Podzim jistě zpříjemní také nabídka výjimečných vín, jako je třeba Veltlínské zelené pozdní sběr nebo francouzské Cuvée Jean-Paul rouge, k němuž sommelier INTERSPARU Vlastimil Vávra uvádí: „Lahodné červené suché víno nabízí vůni a chuť po zralých lesních plodech se špetkou koření a lékořice. Skvělé je ke grilovaným steakům, drůbeži či jehněčímu masu."   

S chutí do školy i do přírody

V prodejnách společnosti SPAR ČOS najdou zákazníci pestrou nabídku potravin, drogistického a dalšího nepotravinářského zboží. Zakoupit zde mohou také například funkční outdoorové a indoorové sportovní oblečení pod privátní značkou Everton, s cenovým zvýhodněním až 50 % na vybrané položky, včetně dětských softshellových bund a trekkingových kalhot, které se začátkem školního roku jistě potěší především rodiče školáků. 

Nová cenová kampaň SPAR ČOS

V září spustila společnost SPAR ČOS novou cenovou kampaň pod názvem „Přišli si jen pro banány v akci...". Je zaměřena na posílení příznivého cenové vnímání u zákazníků, kteří do prodejen v síti SPAR ČOS míří především pro výrobky z akční nabídky. Kampaň proto představuje hypermarkety INTERSPAR a supermarkety SPAR jako místo s širokým sortimentem vhodné pro kvalitní rodinný nákup a zároveň motivuje zákazníky k větším nákupům. Akce je podpořena v instore komunikaci, letáky, na webových stránkách společnosti SPAR ČOS i na Facebooku a tištěnou i outdoorovou inzercí. Kampaň připravila agentura WMC/GREY a poběží do konce října.  

Více informací na:   www.interspar.cz www.facebook.com/Interspar.cz Staňte se našimi fanoušky!  

 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign