Ilona Csáková propaguje VacuShape

Praha, 10. 1. 2011. Jakožto celoživotní bojovnice s váhou objevila Ilona Csáková konečně způsob, jak vytvarovat své tělo bez drastických diet a usilovného mučení v posilovně. Začala cvičit ve VacuShape a pozitivní efekt ji nadchl natolik, že přijala nabídku stát se tváří tohoto aerobního trenažéru.

„Cvičení v posilovně mě nikdy příliš nebavilo, spíše jsem je brala jako nutnost zapojit pohyb k dietě. VacuShape mi vyhovuje nejen proto, že cvičení v něm trvá 30 minut, ale také proto, že mnohem účinněji a efektivněji formuje postavu a pomáhá i odbourávat celulitidu. Výsledky jsem navíc viděla již po několika málo týdnech, a to zejména na místech jako jsou břicho nebo boky, kde se tuk většinou drží nejvíce a také se s ním nejhůře bojuje. A co více, cvičení ve VacuShape nebolí, takže z něj neodcházíte svalově vyčerpaní," pochvaluje si Ilona Csáková.

Konstrukce VacuShapu je postavena na faktech, že pro spalování tuku je nezbytný pohyb a dostatečné prokrvení problémových partií, jako jsou boky, břicho, hýždě a stehna. „Ženy, které drží dietu a cvičí, si často stěžují, že nejdříve zhubnou v méně problémových partiích horní části těla," vysvětluje prof. MUDr. Karel Martiník DrSc. z Kliniky pro obezitologii Hradec Králové a pokračuje: „Jednou z možných příčin je to, že tuky v problémových partiích jsou uvězněny v tukových polštářcích a nemohou být úspěšně využity (spáleny) jako zdroj energie. Proto je potřeba přivést krev do partií, kde se tuk nejvíce ukládá. Dostatek krve totiž zajistí transport tuku ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. A navíc teprve tak dochází i k odstraňování celulitidy."

Výhodou cvičení ve VacuShapu je kombinace prokrvení a aerobního pohybu. Prokrvení problémových partií zajistí vakuová kabina s řízeným podtlakem a aerobní pohyb chůze na pásu či crossový trenažér.  Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy navíc pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější.  Pravidelným cvičením ve VacuShapu dochází také k zlepšení fyzické kondice, vyhlazení a zpevnění kůže a rovněž k lepší aktivaci krevního a lymfatického oběhu. 

O společnosti Wellness Profi, s.r.o.

Filozofií společnosti je nabídnout komplexní vybavení do studií a center, která svojí činností zasahují do oblasti fitness a wellness. Nabídka je zaměřena především na tvarování postavy. V této oblasti společnost sleduje vývoj ve světě a sama se na něm podílí. Od roku 2004 je firma Wellness profi s.r.o. výrobcem vlastního přístroje VacuShape, který kombinuje prokrvení a pohyb. Více informací na www.wellnessprofi.cz nebo na www.vacushape.cz.

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign