Hitem letní sezóny je VacuShape

Hitem letní sezóny je VacuShapeChůze je člověku vlastní, proč ji tedy nevyužít pro efektivní hubnutí?
Diety, diety a zase diety. Jsou jich tisíce, ale ne vždy stoprocentně pomohou k vysněné postavě. Kilogramy jdou dolů, ale jinde, než by si zejména ženy přály. Zatímco paže, ramena a prsa hubnou, na zadečku, bocích, bříšku a stehnech se tuk pořád drží. Viníkem je tzv. depotní tuk, který slouží jako zásobárna energie pro horší časy a Češky jej dobře znají. Aby začal mizet, je ho nejprve třeba dobře prokrvit. Zatímco při běžném cvičení je něco takového velmi obtížné, v kabině trenažéru VacuShape to jde díky aerobnímu pohybu a řízenému podtlaku výborně. „Právě střídání nízkého a běžného atmosférického tlaku zajišťuje zvýšený průtok krve tukovou tkání a tím aktivuje metabolismus tuků spolu s lymfatickým systémem. Míza, která v něm proudí, dokáže přepravit tuk do krevního oběhu a jeho prostřednictvím pak do svalů. Tady ho při nízké aerobní zátěži dokážeme účinně využít na energii. Spalujeme tuk právě z našich těžko ovlivnitelných tukových polštářků a to je právě to, co každá z nás ocení," konstatovala Jitka Dlouhá, trenérka ze společnosti Wellness profi.

Výsledkem cvičení ve VacuShape je nejen úbytek kilogramů a lepší odvod metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky i lepší zásobování svalů kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy navíc působí pozitivně proti celulitidě. Celkově je pleť hladší, jemnější a přitom pevnější.Pohyb ve VacuShape zvládne úplně každý - jde totiž o obyčejnou svižnější chůzi na pásu. Jako při každé pohybové aktivitě je i při cvičení ve VacuShape důležitá pravidelnost. „Vhodná je půlhodina třikrát týdně. Změna postavy pak začíná být viditelná už po desáté aplikaci. Aby však bylo cvičení skutečně efektivní, je dobré absolvovat jich alespoň dvacet," vysvětlila Jitka Dlouhá. To, že VacuShape skutečně pomáhá, dokázala i Hana Najmanová z Prahy, která nedávno hubla s pořadem České televize Sama doma.  Během pěti měsíců zhubla i díky VacuShapu 23 kg, na bocích shodila 23 cm a v pase 16 cm. Cvičení v aerobním trenažéru VacuShape si oblíbila i zpěvačka Ilona Csáková, která je zároveň jeho tváří. Velkou roli hraje v hubnutí také správná životospráva. To jistě není pro nikoho nic nového. Během dní, v nichž ženy cvičí ve VacuShape, by měly zvýšit příjem tekutin, aby docházelo k lepšímu odvodu metabolických zplodin. Jídlo před cvičením dodá tělu energii, a proto je dobré, aby obsahovalo uhlovodany. Najdete je především v rýži, bramborech, těstovinách a müsli. Po cvičení je zase třeba podpořit tvorbu svalů konzumací bílkovin - tedy především drůbežího masa a ryb. Vhodnou volbou je například i tofu se zeleninovým salátem. 
O společnosti Wellness Profi, s.r.o.Filozofií společnosti je nabídnout komplexní vybavení do studií a center, která svojí činností zasahují do oblasti fitness a wellness. Nabídka je zaměřena především na tvarování postavy. V této oblasti společnost sleduje vývoj ve světě a sama se na něm podílí. Od roku 2004 je firma Wellness profi s.r.o. výrobcem vlastního přístroje VacuShape, který kombinuje prokrvení a pohyb. Trenažér VacuShape prošel klinickými testy, které prokázaly jeho účinnost. Více informací na www.wellnessprofi.cz nebo na www.vacushape.cz.

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign