HARIBO Wummis jsou pořádnou návnadou pro dobrou náladu

Léto je jako stvořené pro toulky přírodou, vodní radovánky a cestování za poznáváním či exotikou. Příjemným zpestřením všech prázdninových dobrodružství, může být svěží kombinace letních ovocných příchutí v podobě veselých želatinových žížalek HARIBO Wummis. Tato veselá želatinová návnada je skvělým receptem na dobrou náladu pro všechny milovníky sladkostí. 

„HARIBO Wummis jsou velmi oblíbenou cukrovinkou zejména u malých dětí. Čím netradičnější tvar sladkost má, tím větší má úspěch. I díky tomu patří HARIBO Wummis mezi TOP 10 našich výrobků,“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o.

Léto je perfektní příležitostí na dočerpání energie a na prožití skvělých zážitků s našimi nejbližšími. Je jedno jakým způsobem volné dny strávíme, protože každá společná chvíle je v dnešní uspěchané době malým zázrakem. S HARIBO Wummis si můžete tyto okamžiky zpestřit a užít si spoustu legrace na pláži, stejně jako pod stanem. Vyrobte si vlastní prut, nahoďte a uvidíte, kdo se chytí jako první. Každá veselá želatinová žížalka nabízí vždy dvě lahodné příchutě najednou. Ve 100gramovém sáčku můžete ochutnat  exotické ovocné příchutě broskve s pomerančem, jahody s ananasem nebo citronu s ananasem. Pro ty, kteří rádi mlsají společně, je v nabídce
i 200gramové rodinné balení.

Nezapomeňte si přibalit HARIBO Wummis na vaše prázdninové cesty a prožijte báječné léto.

HARIBO Wummis jsou k dostání v balení 100 g (MOC 19,90 Kč) a 200 g (MOC 36,90 Kč) 

 

 

 

Copyright 2023 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign