Gurmánský večer s Halinou Pawlovskou v ROYAL SPA

Přijďte si užít gurmánskou večeři provázenou zábavnými historkami z dílny spisovatelky a  moderátorky Haliny Pawlowské. Bude se konat ve dnech 1 června v Kolibě Kordulka ve Wellness resortu ENERGETIC v Rožnově pod Radhoštěm a 2. června ve Wellness hotelu Diana ve Velkých Losinách. Po celý večer budete moci ochutnávat jídla připravená podle originálních receptů, které se v rodině známé publicistky předávají z generace na generaci a patří v její kuchyni k těm nejoblíbenějším. Gurmánské hody o třech chodech s  celovečerním programem začínají vždy v 19. hodin. Bližší informace najdete na stránkách www.hotel-energetic.cz a www.diana-losiny.cz.

„Pokud vám budou jídla, která v restauracích wellness hotelů lázeňské společnosti ROYAL SPA vyzkoušíte, chutnat, můžete si je potom uvařit i doma. Recepty totiž nejsou žádným tajemstvím šéfkuchaře," říká Halina Pawlowská a dodává: „Všechny totiž pocházejí z mé nové knihy s názvem Až se mě dcera zeptá."

HA1

Za svou literární činnost obdržela Halina Pawlowská řadu ocenění - jejích 5 knih se stalo bestsellery roku, je nejprodávanější českou autorkou, její scénář k filmu Díky za každé nové ráno získal Českého lva, film Vrať se do hrobu se stal kultovním filmem. Se svým autorským pořadem Banánové rybičky byla 3 krát oceněna v anketě TýTý.  Vstupenky na gurmánské večeře s programem stojí 580 Kč na osobu a lze je objednat prostřednictvím webových stránek www.hotel-energetic.cz a www.diana-losiny.cz, na telefonních číslech 571 667 608 či 583 248 050 a e-mailem na adrese recepce@hotel-energetic.cz a recepce@diana-losiny.cz. Speciality připravované podle sbírky těch nejlepších tradičních receptů Haliny Pawlowské a jejích předků budou kuchaři stylové Koliby Kordulka v Rožnově pod Radhoštěm a Wellness hotelu Diana ve Velkých Losinách pro vás připravovat celý červen. 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign