Freestyle Park Modřany a Restaurace Port 62

Freestyle Park Modřany a Restaurace Port 62

 

... zážitková gastronomie a to pravé sportovní vyžití!

 

Hledáte pro sebe nebo svou rodinu atraktivní sportovní vyžití a nechcete jezdit mimo Prahu? Volnočasový areál Freestyle Park Modřany nabízí vše na jednom místě - sport, pohyb, zábavu, hru i kvalitní zážitkovou gastronomii. To vše v areálu obklopeném přírodou, který se rozkládá na 20 000 m2 na břehu Vltavy.

K dispozici jsou zde 4 hřiště pro plážový volejbal, hřiště pro pétanque, půjčovna in-line bruslí s možností vlastního instruktora pro výuku nebo BMX park pro nadšence adrenalinových sportů. FreeStyle Park je součástí atraktivní cyklostezky Podolí - Zbraslav, kromě bezplatného velkého parkoviště poskytuje i vlastní přístavní molo, na kterém je možno kotvit vlastní plavidlo. Se svými dětmi se můžete vyřádit na 4000 m2 velké travnaté louce, která je jako dělaná pro pikniková odpoledne. „Náš areál je tedy ideálním místem k setkávání se se svými blízkými a užití si sportu a zábavy pro všechny. Navíc, maminky s sebou nemusí brát pro děti žádnou svačinu - vše jim přímo na místě připravíme a zabalíme, například do piknikového koše," vysvětluje Dana Husková z Freestyle Parku Modřany.

Restaurace Port 62

Součástí volnočasového areálu je zážitková restaurace Port 62, která je ideální oázou klidu a pohody na zrekonstruované 70metrové lodi Josef Božek, která pochází z roku 1956 a která původně sloužila jako nákladní loď. Dnes si však na ní můžete dopřát pravé gastronomické zážitky - mnohokrát oceněný šéfkuchař Radek Roubíček se specializuje na staročeskou a českou kuchyni, která je však připravována odlehčenou a zdravější formou tak, aby uspokojila dospělé i děti. Filosofií restaurace je nabízet kvalitní pokrmy připravené vždy z čerstvých a sezónních surovin tak, aby konečná chuť byla vždy vyvážená a přesto překvapivá.  Restaurace Port 62 získala certifikát Czech Specials.

 

Aktuální nabídka volnočasového vyžití

Velkou výhodou Freestyle Parku Modřany je, že, jsou zde k dispozici šatny, sprchy, ale rovněž samostatná přebalovací místnost pro nejmenší děti. Pro letošní sezónu majitelé FreeStyle Parku namíchali takovou nabídku sportu a zábavy, která uspokojí snad všechny věkové generace:

 • 4 hřiště pro plážový volejbal
 • hřiště pro pétanque
 • multifunkční freestyle BMX park pro adrenalinové vyžití
 • in-line dráha a cyklostezka
 • půjčovna in-line bruslí a koloběžek
 • pravidelné cvičení zumby
 • zajímavé akce pro veřejnost
 • pestrá zábava pro děti - dětské hřiště, akce sdoprovodným programem, dětský koutek, písek, odstrkovadla vpodobě traktůrků a autíček.

Nezahálí ani zážitková nekuřácká restaurace Port 62, která si pro všechny labužníky připravila pestrou piknikovou nabídku, pravidelné grilování na letní otevřené terase, rychlé a přesto zdravé a vyvážené rychlé občerstvení pro sportovce jako jsou panini, sendviče nebo čerstvé domácí limetkové ice tea. Milovníci gastronomie si na své přijdou v restauraci, kde pro ně šéfkuchař Radek Roubíček připravil speciální večerní menu. Těšit se můžete mimo jiné na:

 • Tempurované tygří krevety s marinovaným medovým melounem, křehkými lístky mladého salátku a pikantním dipem,
 • Řeřichový krém s nokem creme freiche
 • Ručně připravované ravioly plněné sýrem ricotta, smrkovými hříbky a parmazánovou pěnou 
 • Kombinace grilovaných prsíček z jarního kuřátka se smaženým stehýnkem, bramborovým pyré s lanýžovým olejem a restovanými cukrovými hráškovými lusky
 • Konfitované kachní stehno v kmínovém sádle, na medu pečené kachní prsíčko se sladkým červeným zelím, variací houskového a kopřivového knedlíku s domácím bramboráčkem
 • Čokoládový timbálek plněný mátovou pěnou doplněný jahodovou polévkou ovocným tatarem a malinovo jahodovým sorbetem
 • Domácí tvarohové lívanečky s omáčkou z lesního ovoce a nokem zakysané smetany

 

Kontakty
areál Freestyle Park Modřany
ulice Vltavanů, Praha 4 Modřany, 143 00
www.freestylepark.cz

 

restaurace Port 62
Telefon rezervace: 240 200 244, Email rezervace: info@port62.cz                    
www.port62.cz

 

 

 

 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign