FitnessTV - váš domácí osobní trenér na internetu

Brno, 11. ledna 2011 - Pro ty, kteří chtějí pod odborným vedením zlepšit svou kondici, zpevnit postavu, hubnout či zacvičit si jen tak pro radost v teple svého domova, odstartoval internetový portál FitnessTV. Tento jedinečný internetový projekt přináší na obrazovky českých počítačů, televizorů a mobilních zařízení profesionálně zpracovaná videa pro cvičení mnoha sportů z pohodlí vlastního domova - především aerobik, pilates, ranní rozcvičky, bodystyling, domácí posilování, jógu, zumbu či cvičení pro těhotné ženy a maminky na mateřské, které chtějí mít zase rychle krásné a ploché bříško.

„Z nabídky FitnessTV si vybere opravdu každý! Projekt FitnessTV v sobě zahrnuje také články z oblasti sportu, zdraví a moderního životního stylu, odborné poradenství a soutěže pro všechny, kteří jsou aktivní a chtějí žít zdravě," říká Michal Studený, zakladatel FitnessTV.

 

FitnessTV může sledovat kdokoli zcela zdarma. „Pokud vám tedy z nějakého důvodu nevyhovuje cestovat za pravidelným pohybem do fitka, máte možnost zacvičit si pod vedením profesionálních trenérů a instruktorů FitnessTV kdekoliv a kdykoliv. Nejste omezeni časem, vzdáleností, financemi či možností zajistit hlídání pro dítě. Cvičit můžete i několikrát denně, dle libosti střídat různé druhy cvičení a bez ostychu či obavy z případného neúspěchu zkoušet pořád něco nového," dodává Michal Studený. 

Uživatelé, kteří se na portálu FitnessTV.cz zaregistrují, získají řadu výhod. Budou se moci účastnit akcí partnerů a sponzorů, soutěžit o hodnotné ceny a jedinečné zážitky, používat mnoho interaktivních funkcí, které tento portál nabídne a budou vždy včas informování o novinkách na FitnessTV. Registrací uživatel získá možnost sestavit si vlastní cvičební plán, sledovat historii svých tréninků a využívat také individuální poradenství v oblasti výživy a všeho, co se cvičením souvisí.

Provoz portálu FitnessTV.cz byl zahájen 11. ledna 2011 on-line tiskovou konferencí za účasti moderátorky Evy Decastelo, která ve spolupráci s odbornou fyzioterapeutkou pro FitnessTV natočila sérii speciálních lekcí s cvičením pro nastávající maminky.

www.fitnessTV.cz

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign