FIELDMANN POMŮŽE ŘIDIČŮM SE SNĚHEM I LEDEM

FIELDMANN POMŮŽE ŘIDIČŮM SE SNĚHEM I LEDEM

 

Už to vypadalo, že řidiči, kteří nezakoupili zimní výbavu na škrabání ledu či odklízení sněhu, ušetřili. Jenže aktuální předpovědi počasí konečně věští příchod zimy, a tak motoristům jistě přijde vhod pomocná ruka v podobě autopříslušenství od tradiční české značky Fieldmann. Ta nabízí ve svém sortimentu škrabky, teleskopické smetáky nebo ocelové skládací lopatky, které téměř složíte do kabelky. A pokud by se snad meteorologové spletli, netřeba zoufat, právě skládací ocelovou lopatku Fieldmann můžete místo na sníh využít i na zrytí záhonu. Více na www.fieldmann.cz.

 

Snahou značky Fieldmann je nabídnout zákazníkům kvalitní, designové produkty za příznivé ceny, které splňují současné trendy a maximálně ctí veškeré bezpečnostní a ergonomické parametry, což platí i pro řadu autopříslušenství.

 

Auto škrabka Fieldmann se zuby na led

Tradiční auto škrabka Fieldmann (FZO 5011) z mrazuvzdorného plastu ABS je díky změkčené rukojeti příjemná do naší dlaně, zato na svém druhém konci doslova cení zuby na led – právě zubatou stranou lze narušit ledovou krustu na skle auta, aby následné škrabání námrazy hladkou stranou bylo už snazší. Šířka záběru škrábání je 11,5 cm, délka celé škrabky 31,5 cm.

 

Doporučená MO cena 49 Kč, v prodeji v síti partnerů značky.

Více na www.fieldmann.cz.

 

Auto smeták Fieldmann 2 v 1

Díky Auto smetáku Fieldmann 2 v 1 (FZO 5012) máte stále po ruce jak škrabku, tak i smeták s PVC štětinami. 60 cm dlouhá hliníková rukojeť umožňuje odstraňovat sníh či led z auta s patřičným odstupem, aniž bychom si čištění auta cestou do práce potřísnili oblečení. Hliníková konstrukce je použita pro zpevnění, samozřejmě je však obalena změkčenou pěnou pro příjemnější uchopení.

 

Doporučená MO cena 119 Kč, v prodeji v síti partnerů značky. Více na www.fieldmann.cz.

 

 

 

Ocelová skládací lopatka Fieldmann na sníh i záhony

Víceúčelovou ocelovou skládací lopatku Fieldmann (FPL 4001) lze složit do kabelkových rozměrů 23,5 cm při váze 0,99 kg, přitom má páru na sníh o hmotnosti 23 kg, takže by na ni s ohledem na víceúčelovost měl být spíše zbrojní pas. Lze ji totiž využít i jako motyčku a pokud snad sněhové předpovědi zrovna u vás nevyjdou, uplatnění pro ni najdete třeba na zahradě při rytí záhonů. Součástí balení je přenosná taška.

 

Doporučená MO cena 199 Kč, v prodeji v síti partnerů značky. Více na www.fieldmann.cz.

 

Hliníková skládací lopatka Fieldmann je lehčí

Lehčí „ženskou“ variantou je hliníková skládací lopatka Fieldmann FPL 4002 (0,6 kg) s dvěma délkami nastavení rukojeti – 66 cm a 82 cm. Manipulaci s lopatkou pak usnadňuje ergonomický tvar držadla. Samozřejmostí jsou bezpečnostní zámky proti jejímu samovolnému složení a pro ještě lepší skladovatelnost lze násadu zcela odpojit. Hliníková lopata s elokovaným povrchem o rozměru 21 x 28 cm zvládne při odklízení sněhu nabrat 15 kg.

 

Doporučená MO cena 399 Kč, v prodeji v síti partnerů značky. Více na www.fieldmann.cz.

 

 

 

O značce FIELDMANN

Fieldmann je ryze českou značkou zahradní techniky a nářadí pro byt, dům i zahradu, která se na našem trhu úspěšně prodává již šestým rokem. Výrobky Fieldmann jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby odpovídaly požadavkům náročného spotřebitele: usnadňují práci a šetří čas, jsou kvalitní, ergonomické, bezpečné, snadno a intuitivně ovladatelné, přinášejí nejnovější trendy a poskytují maximální komfort při práci na zahradě, v domě i dílně.

 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign