Exotická chuť nové Ondrášovky

Tradiční český výrobce minerálních vod Ondrášovka představuje novou ovocnou variantu! Exotická Mandarinka okouzlí vaše smysly svěží příchutí se sladkým nádechem. Lahodnou vůni a jedinečnou chuť Mandarinky dotváří barevně laděný design lahve. Jemně perlivá minerální voda s mandarinkovou příchutí je tím pravým osvěžením pro každý den. Okouzlete své chuťové buňky a vyzkoušejte nádech exotiky s Ondrášovkou.

Oblíbili jste si minerální vody s ovocnou příchutí? Mezi populární příchutě Ondrášovky uvítáme další variaci ovoce. Nová Ondrášovka Mandarinka vás dostane jemnou chutí čerstvých mandarinek a oslní také unikátním barevným designem. Nejen, že si získá vaše smysly, ale navíc je čistě přírodní a součástí zdravého stylu života. Vychutnejte si dokonale osvěžující spojení exotického ovoce s tradiční českou minerálkou.

Splynutím ovoce a vyvážených minerálních látek vzniká harmonie, kterou si zamilujete. Minerální vody Ondrášovka jsou ideálním zdrojem pro váš každodenní pitný režim. Nezapomínejte na své zdraví a doplňte organismu tekutiny jako zpěvačka Lucie Bílá:
„Při pracovním shonu dodávám svému tělu dostatek přírodních minerálů a dodržuji pitný režim
s Ondrášovkou. Přírodní variantu kombinuji při fyzickém vytížení také s ochucenou Ondrášovkou s ovocnou příchutí.“

Vedle oblíbených příchutí Kiwano a jablko nebo Lesní plody vyzkoušejte také letní novinku Mandarinka.

 

Minerální vodu Ondrášovka s příchutí mandarinky zakoupíte za doporučenou cenu 13,90 Kč

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign