Exkluzivní červencové FotoVideo na vaši dovolenou!

Na dalších stranách tohoto nabitého vydání se potkáte s dokonalostí makrofotografie vážek, následně i s nejlepšími snímky Divoké přírody, seznámíte se s vynikajícími fotografkami Lenkou Pužmanovou a Ivanou Vostřákovou a zjistíte, kdo vlastně zvítězil v českém národním kole soutěže EISA MAESTRO PHOTO na téma „Rychlost".

A praktické materiály? Digiškola vám poradí s přepaly, v Hospůdce se vrhnete do neuvěřitelné krajiny, s Poradnou si lecos natočíte a v Přípravce si osvojíte další téma soutěže Fotograf roku 2012. Je toho opravdu moc a vše zpracováno pro vaše potřeby. Už jste si například zkusili poslat svou fotografii do naší Fotoopravny? Tentokrát vám ukážeme, jak se dá postupně dosáhnout dokonalosti snímku lidského těla bez necitlivých zásahů.

Objevte dokonalost ateliérové fotografie! V červencovém vydání časopisu FotoVideo také najdete jednak náš, vámi hojně obesílaný časopisecký workshop, tentokrát na téma „Noční krajina" s lektorem Liborem Sváčkem a současně si nenechte ujít pozvánku na naše exotické podzimní workshopy pro všechny, kteří rádi cestují, objevují a milují nejen fotografické dobrodružství.

A nezapomeňte? S námi si v tomto vydání můžete (z opravdu široké nabídky) vybrat i podvodní kompakt, a spoustu nejnovější fotografické techniky. Toto vydání FotoVideo by vám určitě nemělo chybět při cestě na dovolenou ani v klidu letních podvečerů. Kupte si jej a napište nám, co vám přineslo a co byste si přáli příště. FotoVideo najdete v kvalitních prodejnách tisku nebo si ho snadno předplatíte i se dvěma praktickými dárky pro uchování vašich letních fotografií.

Časopis FotoVideo si můžete okamžitě objednat na www.ifotovideo.cz nebo na telefonech:225 985 225 a 777 333 370 a nebo dokonce pomocí SMS ve tvaru: FOTOVIDEO JMÉNO, PŘÍJMENÍ, ULICE A ČÍSLO, PSČ, MĚSTO na čísle 605 202 115!  Úžasné letní fotografování a příjemné zážitky vám přeje redakce časopisu FotoVideo a webu www.ifotovideo.cz.

Najdete nás samozřejmě každý den i na FACEBOOKU, na FACEBOOKU a také na FACEBOOKU!   

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign