Den saunování - 22.10.2011/ fotografie Pavel Hanuška, wellnessnoviny.cz

V průběhu Saunové noci proběhne pokus o překonání loňského rekordu
Druhý ročník akce na podporu saunování s názvem DEN SAUNOVÁNÍ se uskuteční v sobotu 22. října 2011 od 15.00 h.

SAUNA1

 

Cílem je podpořit zdravý životní styl a správné saunování. Letošní ročník je zaměřen na saunování rodin a dětí. V rámci akce proběhne také zážitkové noční saunování - SAUNOVÁ NOC s pokusem překonání loňského rekordu „Nejvíce saunujících se lidí na jednom místě". Den saunování přináší projekt Aquainfo.cz ve spolupráci s Českou asociací Wellness.   Hlavní akce proběhne v Aquapalace Praha, který nabízí největší saunový svět v ČR, ale k akci se připojují sauny a saunové světy z celé ČR, wellness hotely a aquaparky. Součástí večera bude i překonání loňského rekordu v největším počtu saunujících se lidí na jednom místě, které proběhne ve 22.00 h. "Připravili jsme pro účastníky velmi zajímavý a netradiční program. V loňském roce jsme zapsali první rekord tohoto druhu - 191 saunujících se osob. Já věřím, že letos tento rekord překonáme a na saunování při svíčkách přijde mnoho nových zájemců o wellness styl a saunování," říká Pavel Hofrichter, ředitel společnosti RAIN.cz a člen představenstva České asociace wellness.  

SAUNA 2

 

Pro účastníky jsou připraveny speciální saunové ceremoniály, přednášky a další zajímavý program. Návštěvníci se dozvědí doporučení, rady a informace spojené se správným saunováním a k dispozici bude samozřejmě odborný personál. Pro rodiny s dětmi je připraven doprovodný program.   Tradice saunové noci je založena v  bazénech, aquaparcích a wellness centrech po celé České republice. Nyní se pořadatelům hlásí další zájemci o účast v projektu. "Pokud provozujete saunu, wellness centrum a chcete pro své návštěvníky připravit zajímavý program, kontaktujte pořadatele a nic nebrání, abyste se připojili k této myšlence propagující zdravé saunování" zve Hofrichter.  

V sobotu 22. 10. bude v Aquapalace Praha prodloužená otevírací doba až do 23.30 h a od 20 hodin platí zvýhodněné vstupné - 350,- Kč. Aquapalace Praha nabízí 14 různých prohříváren určených pro příjemné, luxusní i netradiční saunování. Návštěvníci si budou moci užít romantiku Vodního i Saunového světa za svitu svíček a doprovodu relaxační hudby. V 15.30 a v 17.30 h čekají rodiny s dětmi speciální saunové ceremoniály s překvapením. Pro účastníky je připravena tombola o ceny jako je wellness pobyt a vstupenky do Aquapalace Praha.

SAUNA 3

Akce je pořádána ve spolupráci s projektem Sauňáci.cz a projektem AQUAINFO, který je podporován MMR ČR.

Mediálním partnerem je on-line magazín WellnessNoviny.cz  

Kontakt na pořadatele, akreditace k účasti novinářů: Pavel Hofrichter 603 840 883 hofrichter@rain.cz 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign