Choceňská snídaně, zdravý a chutný začátek dne!

Choceňská snídaně, zdravý a chutný začátek dne!

Choceňská mlékárna letos opět přichází s řadou novinek. Tou první je odlehčená smetanová pomazánka kombinující delikátní chuť smetany a jogurtu. Díky lehkosti a složení podporuje Choceňská snídaně zdravý životní styl, jehož příznivci si mohou dopřát novinku rovnou ve dvou variantách!

Choceňská snídaně v sobě snoubí poctivé tradiční pomazánkové s lahodným smetanovým jogurtem a obsahuje jen 21 % tuku, zatímco její energetická hodnota činí 920 kJ na 150 g. Díky snadné roztíratelnosti a unikátní receptuře je tato odlehčená pomazánka vhodným doplňkem sortimentu mléčných výrobků pro moderní studenou i teplou kuchyní, kde nachází široké možnosti uplatnění (od pomazánek a salátů přes polévky či omáčky, až třeba po chutné dezerty a moučníky).

Především je však Choceňská snídaně tím pravým základem prvního, tedy dle mnohých expertů nejdůležitějšího jídla dne, případně inspirací pro chutnou a zdravou svačinku.  Choceňská snídaně je v současnosti vyráběna ve dvou oblíbených příchutích, tak aby nabídka uspokojila i toho nejnáročnějšího zákazníka. Základní, neochucenou verzí je Natur, která si přes sníženou hodnotu tuku zachovává perfektní plnou chuť a tu doplňuje populární varianta se sýrem.

 

O společnosti Choceňská mlékárna

www.chocenskamlekarna.cz | www.schutidotoho.cz

Choceňská mlékárna, která dnes zpracuje 1,7 mil. litrů mléka a 250 tisíc litrů smetany měsíčně, byla založená v roce 1928 a dodnes má výhradně české majitele. Většinový podíl vlastní firma Accom Holding, z 15 % vlastní Choceňskou mlékárnu Zemědělské družstvo Zálší, které ji v roce 1992 zprivatizovalo. Společnost zaměstnává více než 90 lidí a vykazuje tržby okolo 600 milionů ročně. Kvalitu  výrobků dokazují četná osvědčení  značkou  KLASA či ocenění z významných oborových soutěží.  CHM se profiluje  především v segmentu  tradičních pomazánkových (dříve pomazánkových másel), smetanových pomazánek, smetanových jogurtů a tvarohů. V současnosti společnost expanduje i do zahraničí, úspěch slaví s tradičním pomazánkovým především v zemích východní Evropy.

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign