Choceňská snídaně, zdravý a chutný začátek dne!

Choceňská snídaně, zdravý a chutný začátek dne!
Choceňská mlékárna letos opět přichází s řadou novinek. Tou první je odlehčená smetanová pomazánka kombinující delikátní chuť smetany a jogurtu. Díky lehkosti a složení podporuje Choceňská snídaně zdravý životní styl, jehož příznivci si mohou dopřát novinku rovnou ve dvou variantách!
Choceňská snídaně v sobě snoubí poctivé tradiční pomazánkové s lahodným smetanovým jogurtem a obsahuje jen 21 % tuku, zatímco její energetická hodnota činí 920 kJ na 150 g. Díky snadné roztíratelnosti a unikátní receptuře je tato odlehčená pomazánka vhodným doplňkem sortimentu mléčných výrobků pro moderní studenou i teplou kuchyní, kde nachází široké možnosti uplatnění (od pomazánek a salátů přes polévky či omáčky, až třeba po chutné dezerty a moučníky).
Především je však Choceňská snídaně tím pravým základem prvního, tedy dle mnohých expertů nejdůležitějšího jídla dne, případně inspirací pro chutnou a zdravou svačinku. Choceňská snídaně je v současnosti vyráběna ve dvou oblíbených příchutích, tak aby nabídka uspokojila i toho nejnáročnějšího zákazníka. Základní, neochucenou verzí je Natur, která si přes sníženou hodnotu tuku zachovává perfektní plnou chuť a tu doplňuje populární varianta se sýrem.
O společnosti Choceňská mlékárna
www.chocenskamlekarna.cz | www.schutidotoho.cz
Choceňská mlékárna, která dnes zpracuje 1,7 mil. litrů mléka a 250 tisíc litrů smetany měsíčně, byla založená v roce 1928 a dodnes má výhradně české majitele. Většinový podíl vlastní firma Accom Holding, z 15 % vlastní Choceňskou mlékárnu Zemědělské družstvo Zálší, které ji v roce 1992 zprivatizovalo. Společnost zaměstnává více než 90 lidí a vykazuje tržby okolo 600 milionů ročně. Kvalitu výrobků dokazují četná osvědčení značkou KLASA či ocenění z významných oborových soutěží. CHM se profiluje především v segmentu tradičních pomazánkových (dříve pomazánkových másel), smetanových pomazánek, smetanových jogurtů a tvarohů. V současnosti společnost expanduje i do zahraničí, úspěch slaví s tradičním pomazánkovým především v zemích východní Evropy.
Anketa
Jste spokojeni se službami wellness center?
Ano
59% (1634)Ne
41% (1126)Celkem hlasovalo:
2760 osob
Byli jste již ve wellness centru?
ANO
61% (1595)NE
39% (1033)Celkem hlasovalo:
2628 osob
Jste muž nebo žena?
Žena
53% (1467)Muž
47% (1284)Celkem hlasovalo:
2751 osob