Boutique Dreams představí vedle trendů francouzské módy pro tuto sezonu rovněž novou módní značku EB78 paní Evy Beránkové

V čem tedy spočívá nevšednost paní Evy Beránkové a její značky EB78? Tak především v jejím přístupu k módě. Jak sama říká:  „Předností našeho boutiqu vidím ve dvou věcech. Zákaznice jednak nemusí čekat jeden nebo dva roky na módní vlnu, která k nám dorazí pokaždé se zpožděním, navíc u nás ženy ztrácí zábrany a zbytečná klišé. Klidně se s námi pouští do originality, která vystihne jejich individualitu." Sama se řídí mottem, které se stalo i mottem boutiqu:  „Jediný smysl líčidel, oblečení nebo čehokoliv jiného ve světě formy je prosvětlit svět formy „krásou a radostí". Smysl věcí spočívá v tom, nakolik jimi obšťastňujeme svět. Oblečení a jiné osobní doplňky se nijak neliší od ostatních forem umění. Když je vnímáme s láskou, mohou pozvednout vibrace a energii okolního světa!"    Z Knihy „Návrat k lásce"

A11

 Modely značky EB78 paní Evy Beránkové vznikají z inspirace snů a vhledů, tudíž nepodléhají trendům. Charakteristická je v tom, že má dvě tváře - sportovní a elegantní a někdy obě dohromady. Pokaždé vznikne jiný model. Jedná se o značku pohodlnou s využitím strečových materiálů, kapuc, kapes, ledvinek na šaty, doplňků v podobě zipů, kamenů, kytek, cvoků nebo řasení a krajek. Důležitá je variabilita, kombinace různých materiálů a barev zdánlivě se k sobě nehodících. „Naším cílem není jen prodávat oblečení z Francie a boty z Itálie. Chceme, aby náš boutique Dreams s.r.o. byl místem, kam chodí ženy, které se chtějí cítit v oblečení dobře a nebojí se trochu experimentovat," uvádí Eva Beránková, majitelka boutiqu Dreams s.r.o. „Celkovou filozofií našeho boutiqu je dělat lidi šťastnými. Já osobně vnímám spojení krásy, módy a doplňků jako umění. I proto našim zákaznicím nejen prodáváme šaty, ale poskytujeme jim i módní poradenství. Ženy odchází s pocitem, že se jim někdo věnoval. Kombinujeme takové modely, které by samotnou zákaznici ani nenapadly. Přitom se cítí skvěle," dodává Eva Beránková. 

A12

A13

V čem ženy chybují?                                                             

Chyba při výběru oblečení většiny žen je v tom, že samy nevědí co jim sluší. Například pokud má žena štíhlý pas a velká prsa,  potřebuje právě pas vyznačit a ne jej skrývat.  Stačí pár tahů a z neforemného     oblečení se stává sexy model. Pokud o sobě žena pochybuje a necítí se sama sebou, je to vždy poznat.  V perfektně vybraném modelu přímo pookřeje a vidí, že vybrat to správné oblečení je forma umění.         

A14                                                                                                    

Dreams s.r.o. nabízí ve svém sortimentu francouzské značky 2026 - Deux mille vingt a Astuces.  Značka 2026 nebo-li Deux mille vingt six má pro každé roční období vytvořenou novou kolekci, která své příznivce nezklame. Boutique Dreams s.r.o. každou z těchto kolekcí neustále obnovuje, a tak do České republiky přiváží ty nejnovější francouzské trendy. Značka 2026 přináší do světa průmyslu velice extravagantní modely, které jsou dořešené do posledního detailu.Firma Astuces, sídlící v samém centru Paříže, je opravdovým mistrem v oblasti designu a výroby oděvů. Vyznačuje se jednoduchým ženským stylem, který ženám přináší pohodlí a kvalitu. Oproti jiným značkám je klasičtější, avšak stále extravagantní.  Vytváří ji skupina přibližně patnácti lidí a dovážejí modely do celého světa.    

A15

A16

Dreams s.r.o. působí na českém trhu s módou již 14 let. Primárně dováží francouzskou módu značek 2026 (Deux mille vingt six),  Astuces a italskou obuv. K nalezení je zde i doplňkové zboží v podobě bižuterie, hodinek a kabelek. V rámci poskytovaných služeb boutique nabízí módní poradenství. Velmi elegantní a pohodlná móda boutiqu Dreams s.r.o. zvýrazňuje ženskost. V roce 2011 uvedla na trh paní Eva Beránková - majitelka boutiqu - poprvé i  svoji vlastní módní značku EB78. Více informací naleznete na www.dreams-fashion.cz

                                    

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign