Bohatý program 24. ročníku specializované výstavy HODINY A KLENOTY 2015 nadchne milovníky hodin, hodinek i vybraných šperků

Bohatý program 24. ročníku specializované výstavy HODINY A KLENOTY 2015 nadchne milovníky hodin, hodinek i vybraných šperků

                                                

Od čtvrtka 24. září do soboty 26. září 2015 se holešovické Výstaviště rozezvučí pomyslným tikotem hodinových strojků a rozzáří se jasem oslnivých šperků. Uskuteční se zde 24. ročník specializované výstavy HODINY A KLENOTY 2015. Ta je, jak název napovídá, zasvěcena segmentu hodin, hodinek, zlatých i stříbrných šperků. Těšit se můžete na prezentace renomovaných značek i bohatý doprovodný program v podobě atraktivních soutěží, workshopů a výrobních ukázek. Návštěvníci budou mít také jedinečnou možnost prohlédnout si exponáty soutěžící v anketě Hodinky roku 2015. V letošním roce se výstava poprvé uskuteční ve spojení s prémiovým ročníkem exkluzivní svatební show PRAGUE BRIDAL SHOW. První den výstavy bude navíc vyhlášen jubilejní 5. ročník soutěže Souboj nevěst - letos na téma Den a noc. 

 

Hodiny a Klenoty jsou jedinou akcí svého druhu konanou na území České republiky. Jedná se
o prodejní výstavu toho nejlepšího, co nabízejí firmy v segmentu hodinek, hodin, klenotů, autorských šperků, bižuterie, minerálů, obalových materiálů a dalších souvisejících produktů.

 

Během celé výstavy si mohou návštěvníci ve Střední hale Průmyslového paláce prohlédnout exponáty bojující o zisk titulu v anketě Hodinky roku 2015 v celkové hodnotě bezmála 20 miliónů korun. Obdivovat můžete více než dvě desítky modelů světově proslulých značek, jako je Baume & Mercier, IWC, Jaeger-Lecoultre, Panerai, Piaget, Montblanc či Vacheron Constantin.

 

Svou premiéru si na výstavě odbude společnost Prokop & Brož  s.r.o. - česká značka zakázkově vyráběných náramkových hodinek, orientovaná na náročné klienty - individualisty, kteří ocení promyšlený design, netradiční hodinářské i technicko-technologické detaily. Společnost Borgward Time přináší jedinečnou možnost zakoupit limitované hodinky proslulé, ač bohužel již zaniklé automobilové značky Borgward. Již tradiční vystavovatel, firma DIAX, s.r.o. představí na výstavě novinku - hodinky ARAMI. Jedná se o exkluzivní a originální hodinky z nejrůznějších přírodních materiálů, jako například dřevo, kůže, motýlí křídla a podobně.

 

Zaujmou Vás nejen samotné expozice, ale také různorodý doprovodný program. Na příchozí čekají soutěže o zajímavé ceny. Společnost Tradehill připravila pro návštěvníky svého stánku soutěž o ceny v hodnotě téměř 30.000 Kč. Vyhrát můžete například designové pero, soupravu šperků nebo nákupní poukázky. Renomovaný portál proinvestory.cz, který je součástí holdingu Silverum, nabídne během výstavy bezplatné konzultace v oblasti investic, burzovních nástrojů, obchodování akcií
i derivátů.

 

Česká hodinářská ikona PRIM Vás pozve na exkurzi do historie hodinářské továrny v Novém Městě nad Metují, která slaví neuvěřitelných 66 let od svého vzniku. Oslní Vás výběr zajímavých historických dokumentů a modelů, ale i neodolatelných novinek stvořených pro moderní dobu.

 

Pokud máte tvořivého ducha, určitě Vás osloví expozice Svazu výrobců skla a bižuterie. Čeká zde na Vás tvůrčí dílna, zábavné workshopy i předvádění výroby vinutých perlí u kahanu. Za asistence designéra si tu můžete vyrobit vlastní šperk pouze za cenu materiálu. Ukázky výroby štrasové bižuterie a skleněných šperků předvedou také žáci Střední školy řemesel a služeb v Jablonci nad Nisou.

 

Součástí programu všech tří výstavních dnů je také módní přehlídka "MADE IN JABLONEC 2015"
s podtitulem Zdobíme svět. Show je inspirována třemi světovými velkoměsty - Paříž, New York
a  Moskva - a tak bude rozhodně stát za to.

 

Pod záštitou výstavy Hodiny & Klenoty se letos poprvé uskuteční exkluzivní svatební přehlídka Prague Bridal Show pod patronací Moniky Leové. Jedná se o prestižní výběr toho nejlepšího, co je
v oboru k dispozici s pečlivě zvoleným úzkým kruhem vystavovatelů. Ti vynikají svou kvalitou, originalitou a nápaditostí. V rámci Prague Bridal Show si můžete prohlédnout výstavu fotografií známých svatebních fotografů, kterou zaštítil známý český fotograf Petr Pělucha.  

Více informací na www.hodinyaklenoty.cz

Organizátor akce:           Incheba Expo Praha

Místo konání:                   Výstaviště Praha - Holešovice

Otevírací doba:                                   24. září         12:00 - 20:00 hod. - odborní návštěvníci

                                           25. září       10:00 - 18:00 hod. - odborní návštěvníci + veřejnost

                                           26. září       10:00 - 18:00 hod. - odborní návštěvníci + veřejnost

Vstupné:                           zdarma       děti do 10 let včetně, držitelé průkazu ZTP/P včetně 1 osoby doprovodu

                                           100,- Kč     plné vstupné dospělí

                                          

 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign